Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül az engedelmessé...

Mennyibe kerül az engedelmességi vizsga?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 23:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A legtöbb ember általában azért vizsgázik, hogy önmagának bebizonyítsa, képes volt megtanítani a kutyájának valamit.Általában ,ha sikerül, ad egy lökést, hogy gyerünk, menjünk tovább:))

Mostanában egyre több helyen rendeznek BH szinteken versenyt. Sokan szeretik megmérettetni magukat,szeretik a versenyek hangulatát.

2010. ápr. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az őrző-védőről annyit...nem azt tanulja meg a kutya, hogy kitörök a kerítésen, és megeszek minden arra járót.Fegyelmet, irányíthatóságot tanul a kutya .
2010. ápr. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
ez így van, csak sajnos ő már megmutatta hogy tudok embert harapni, ami inkább csak egy megkapás volt, tehát tisztában van az erejével...maximálisan figyel rám, az erdőben egy rohanó nyúlról is vissza tudtam hívni, tehát azzal semmi probléma, de beszéltem kiképzővel, és mondta hogy nem ajánlja nekem a csibészelést.
2010. ápr. 12. 15:14
 14/14 anonim ***** válasza:

Tudod, ha jó a kiképző és képes zsákmányra megtanítani a kutyát, az a kutyának egy remek lehetőség kiaknázni a fogáskészségét. Úgy is mondhatnám, az neki jutalom.

Persze, nem akarlak rábeszélni semmire, nem azért írtam.

2010. ápr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!