Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Attól meddővé válhat egy...

Attól meddővé válhat egy férfi, ha a kb.40 kg-os kutyája (Golden Retriever), néha játék közben belelép a heréjébe?

Figyelt kérdés

2016. jún. 4. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A here megsérülhet.


Anno a németjuhászom játékból felugrott rám és a lábával, teljes testsúlyával ráugrott oda, ahol a legjobban fáj egy férfinak. Mondanom se kell, azonnal bedagadt, úgy nézett ki, mintha három herém lenne. Szerencsére hamar leapadt.

Amikor meddőségi vizsgálaton voltam, kérdezték, volt-e korábban heresérülésem. Mivel a hímivarsejtek a mellékherében termelődnek, valószínűleg a sérülés kihathat a termékenységre, de ez szerintem csak akkor, ha nagyon súlyos a sérülés és roncsolódik a mellékhere.



Azt tanácsolom, hogy vigyázz magadra, és ne engedd, hogy rád lépjen. Súlyos traumák sorozata akár hererákot is okozhat.

2016. jún. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Válaszoló: mi lett a meddőségi vizsgálat eredménye ?

A kutya okozta sérülés miatt változott a spermaszám, vagy a motilitás ?

2016. jún. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Válaszoló: mi lett a meddőségi vizsgálat eredménye ?

A kutya okozta sérülés miatt változott a spermaszám, vagy a motilitás ?


Szerintem félreértettél. Nem okozott maradandó sérülést a kutya, az a sztori tíz éve volt, a vizsgálat pedig két éve. A kettő nem függ össze egymással.

Nem volt semmi problémám, rutinvizsgálat volt, szerencsére minden rendben, az összes érték normális, úgymond "fertilis" vagyok.

2016. jún. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!