Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék segítséget kérni...

Szeretnék segítséget kérni tőletek. Van egy 8 éves westi kutyusom és hétvégén utazunk külföldre autóval Többi lennt ?

Figyelt kérdés
5 órás út és nagyon félek mert eddig ekkora utat nem tettünk meg és eddig ahányszor utaztunk (max 1 órát) végig sír, nyugtalan. Eléggé hiperaktív és izgatott hogy hova megyünk. Az orvos nem javasolt nyugtatót azt mondta kibírja. És hogy a Sedalin Forte gél most hiánycikk. Azért is kellemetlen az egész nekem mert 3-man megyünk az autóval és a sofőrnek zavaró is lehet. Szerintetek meggyugszik egy idő után?

2016. jún. 9. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
A citromfű nyugtató hatású és biztonságosan használható kutyán. Levendula olajat is lehet picit csepegtetni a nyakörvére. Nem annyit, hogy tömény levendula illatban fürödjetek a kocsiban, csak épp egy cseppet. Ezek nem szedálják le a kutyát, de egy kicsit oldják a feszültségét. [link]
2016. jún. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezenkívül úgy másfél óránként álljatok meg, hogy tudjon pisilni, mozogni kicsit és persze inni. Ha van ilyen ablakra szerelhető árnyékolód, azt is jó lenne a kutya melletti ablakra feltenni, még ha légkondis is az autó.
2016. jún. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsot!
2016. jún. 9. 15:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Saját kuytusomból kiindulva szerintem előtte legyen egy hatalmas séta, játékkal, futással összekötve, hogy kifáradjon amennyire lehetséges. Így szerintem sokkal hamarabb lenyugszik, illetve végig legyél mellette, simogasd, beszélj hozzá és szerintem meg fog nyugodni. Próbálj meg nem idegeskedni, mert ezt ő is érzi. Vidd a kedvenc játékát, plédjét 😊
2016. jún. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nyüszít akkor nem kell oda figyelni rá, sőt még rá kell szólni ,hogy ne nyüszítsen mert ha babusgatod akkor azt hiszi ,hogy te azt támogatod és egyetértesz vele ,hogy nyüszít.
2016. jún. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!