Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Idős kutyusomnak sajnos...

Idős kutyusomnak sajnos vizelet visszatartási problémája van, ha csak két-három órát van egyedül, akkor is előfordulnak balesetek. Földre tehető kutyapelus megoldás lehet?

Figyelt kérdés
15 éves kistestű keverék kutyus, rosszul hall, a látása sem az igazi már, de az utóbbi kb. fél évben sajnos többször bepisilt. Voltunk orvosnál vérvételen, vizeletet is nézett, nem felfázás, nem baktérium, valószínűleg a korral jár. Az ingert szerintem még érzi, mert többnyire az előszobában az ajtó környékén pisil (néha máshol is). Arra gondoltam, hogy odatennék az ajtó közelébe ilyen pelust, de nem tudom hogyan kellene rászoktatni. Kölyökkorában nem használtunk ilyet. Illetve kérdés még, hogy nem lesz-e ebből még nagyobb gond, és nem kezd-e pl. szőnyegekre pisilni, vagy ilyesmi. Köszönöm, ha valaki a tapasztalatát is megosztja velem!

2016. jún. 10. 09:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a kutyapelenkát, hátha. De lehet kapni nekik is ilyen kityabugyi szerű pelust, ha nagyon sokat és sokszor pisil akkor az jobb megoldásnak tűnik.
2016. jún. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!