Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek eredeti? Vagyis...

Szerintetek eredeti? Vagyis igazi?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintetek igazi? (Még nem az enyém a kutya)


(Nem jérek olyat hogy ikább keressek mást meg hasonlók, a kérdés hogy szerintetek eredeti-e)



2016. jún. 13. 19:47
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Bocs a hibákért telóról írok.
2016. jún. 13. 19:51
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem eredetinek tűnik, orosz törzskönyv?
2016. jún. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Szerb
2016. jún. 13. 20:01
 4/17 anonim ***** válasza:
3%

Valoszinuleg eredeti.

Amugy ezert le leszek pontozva de teszek ra.

Nem az a papir szamit (hacsak nem akarod tenyeszteni vagy kiallitasra vinni)hanem,hogy milyenek a szulei es milyen a kutya. Eredeti torzskonyvel is lehet "selejt"

Ha pedig kialitasra akarod vagy tenyeszteni akkor nezesd meg a torzskonyvet valaki hozzaerto szemelyel(pl kutya egyesulet vagy mittom en mik vannak magyarorszegon) es ne itt erdeklodj.

Amug nem tom nalatok,hogy mukodik de itt (RO) akad hamis torzskonyv,ismerek "komoly" tenyesztot aki a tobbszoros gyoztes kutyajat irja be anyanak es kozbe a kolykok mas kutyatol szarmaznak es meg tobb ilyen "aprosag" amit semmi erdekem itt reszletezni.

Johetnek a piros kezecskek;)

Megkerem az okoskodokat kimeljenek a komentjeiktol es a kerdesre valaszoljanak "legjobb tudasuk" szerint es mellozzek a felem iranyulo kritikakat mert nem fogok valaszolni semmilyen "provokalasra"

2016. jún. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A magyarok szerint ezt szaporításnak nevezik. Na pl. Szerbiában kicsit máshogy megy. Nem kell kennel a tk-hez szóval "szaporítós" kutyát vehetsz tk-vel apró pénzért. Na de itt nem erről van szó. Valóban kiállításra szeretném vinni habár azért ezen még gondolkodom.
2016. jún. 13. 20:39
 6/17 anonim ***** válasza:
Biztos hogy szerb? Nekem is az van, de ez kicsit "cirill" betűsebb
2016. jún. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igen szerb
2016. jún. 13. 22:01
 8/17 anonim ***** válasza:
14%

Kerdezonek:

A magyarok eltulozzak ezt a "szaporitos" dolgot,nagyon jo marketingfogas amugy es ezek el is hiszik,hogy csak a torzskonyves kutya az igazi kutya:)

Nalunk Romaniaban is maskepp mukodik akarcsak Szerbiaban.

2016. jún. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Megneztem az enyemet es ugye szerbul van irva par dolog a masik meg angolul, neked igy van h szerb, meg vmi orosz talán, és van egy rész ahol eltér, sztem igazi
2016. jún. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Az egész tk szerb csak cirillül és latinul is írja rajta a dolgokat.
2016. jún. 13. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!