Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem akarja szoptatni a kölykei...

Nem akarja szoptatni a kölykeit a kutyánk. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Pár napja megszülettek a kis kutyák.Nagyon szépen gondozta őket..eddig.Most nagyon meleg lett és egyszerűen nem bír ott maradni velük,így ugye ők sem tudnak enni. Mit csináljunk?

2016. jún. 17. 11:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
61%

Igen.Gazdik vannak.De mit csinálsz,ha pl.kicseszik láncra az udvar végébe a kutyát?

Egyébként minden felelőtlenségből szaporító azt mondja,hogy minden kiskutyának találtok gazdát.Érdekes,akkor honnan kerülnek a kutyák sintértelepre,utcára stb?

2016. jún. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

nyilván nem egy jöttmentnek adjuk:)

elmondhatnám a hátterét,de az előző hozzászólásokból ítélve sajnos ti nem vagytok azon a szinten,hogy felfogjátok és ilyeneknek "magyarázkodni" végképp nem fogok..minden jót <3

2016. jún. 19. 20:13
 13/17 anonim ***** válasza:
56%

Annak a szellemi szintjéről ne is vitatkozzunk,aki felelőtlenül és agyatlanul szaporít....

Tudod,hány olyan kutyát mentettem csak én egy koszos kis faluban,akit "jó helyre"adtak oda ismerősnek?

Láncról öt hónapos kiskutyát próbálunk épp most.Volt roti,aki "jó helyre"lett odaadva.Amikor legyilkolta a parasztnál a baromfit,mivel "elfelejtettek"enni adni neki és csontváz volt a kutya,kicseszték a pusztára megdögleni.Egy fához kötözve,negyven fok melegben.Sikerült megmenteni,most Németországban van király helyen.Bádoghordóhoz láncolt kutya,méteres láncon,nagy testű.Legyek marták szét a fület,a testét a bolhák."Jó helyre"adták oda,rokonnak az eredeti tulajok.

Gyepire is került több olyan kutya,akit odaadtak "jó helyre",csak aztán ott megunták és kézről kézre adták.Nyolcadik "jó hely"után került sintértelepre félholtan.Utólag lett visszakövetve a története.

Ha egy általad szaporított kutya bajba kerül később,meg akarnak szabadulni tőle,visszaveszed magadhoz?

2016. jún. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Olyanokhoz jutnak akikhez mi is elég gyakran járunk, emellett ismerjük annyira őket ,hogy tudjuk,hogy jó helyen lesznek náluk.Értem én ,hogy aggódsz én is teljes mértékben az állatkínzás ellen vagyok,de nem kell mindenkiről a legrosszabbat feltételezni inkább próbálj meg segíteni ha tudsz. Csak egy példa:szerinted fel tettem volna ezt a kérdést ha az egész nem érdekelne? Valószínűleg nem ugye?
2016. jún. 19. 21:46
 15/17 anonim ***** válasza:

Nagyon sok olyan jószándékú,kutyaszerető emberrel találkoztam,aki megjárta ismerősökkel.Ha más nem,mikor elvihetők a kicsik,visszaléptek mindenféle indokkal.Így járt a szomszédom pár éve egy három fős alommal.Minden gazdijelölt szépen visszalépett.Én könyörögtem be a kicsiket egy jobb Menhelyre.Ott is nőttek fel,a legutolsó három évig(!!!!)volt ott,mire kikerült.

Arra gondoltál,mit teszel,ha látod,hgy mondjuk láncra verik később a kutyát vagy más módon bánnak vele rosszul?Ha szólsz nekik,elhajtanak.Hatóság cseszik intézkedni.Állatvédőknek nulla jogköre van,csak annyi,mint bármelyik civilnek.Azért kérdezem,mert volt ilyen eset is.

2016. jún. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ha rosszul bánnak majd velük kérdés nélkül elvisszük(bár ezt erősen kétlem).
2016. jún. 21. 13:19
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez a korrekt hozzáállás.
2016. jún. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!