Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki mennyiért veszi a farhátat...

Ki mennyiért veszi a farhátat a kutyájának? Illetve mik még azok, amit a hentesnél, húsboltba, olcsón meg lehet kapni, és jó a kutyának?

Figyelt kérdés

2016. jún. 24. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hol laksz. A fővámtéri vásárcsarnokban én 70-80ft-ért veszek pulyka/kacsa farhátat, a csirke olyan 110ft körül szokott lenni. Ezenkívül ami még az olcsóbb kategória és folyamatosan lehet adni: marhaszív, kacsaszív, csirke zuza, de nyúl gerincet is találtam már 300ft/kg-ért, csak sajnos az nem mindig van. Érdemes több helyet is végigjárni! Facebookon van egy csoport, nyesedék hús kutyáknak a neve és ott lehet rendelni nagyobb mennyiségben nagyon jó áron.
2016. jún. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja és amit kihagytam: csirkefej, kacsafej. Ezek szintén nagyon jók és baromi olcsók. A többi már a gazdin múlik.:D

Én nagyon nehezen vettem rá magam, de mostanra már simán megy.:)

2016. jún. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. jún. 25. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!