Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idő kb míg megemészti...

Mennyi idő kb míg megemészti a kaját?

Figyelt kérdés

Egy kistestű (2 kg) kutyának kb mennyi idő míg megemészti a kaját? Tehát az evéstől számítva mennyi idő telik el a kakilásig?

Most próbálom kitapasztalni a sajátomnál, amikor este 6 körül adtam neki enni akkor este 10 óra tájékán kakilt. Most két részre szedtem a kajáját, kapott enni 8-kor, aztán levittem 5-kor, majd este 8-kor, utána én bementem a fürdőbe és a kövön ott volt a kis kupac.

Bevallom, nem figyeltem hogy mikor történhetett, mert halál csöndben volt. Ezek szerint érdemes lenne maradnom az egyszeri esti etetésnél?


2016. jún. 24. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
A napi 3 séta kötelező. Egyébként kb. 2-3 óra amíg megemészti de hogy mikor jön rá a szarás azt nem lehet kiszámolni.
2016. jún. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem lehet kiszámolni, hogy evés után mennyivel kakil, nem függ össze ennyire az emésztés idejével.
2016. jún. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!