Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyam 2 napja szült egesz...

A kutyam 2 napja szült egesz eddig semi gond nem volt es most az egyik kolykot folyton a szajaban hordozza es elviszi külön . Nemtudom mit tegyek miert van ez? ötlet

Figyelt kérdés

#kutya #Viselkedés .
2016. júl. 5. 20:29
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
71%
állatorvos látta a szukát és a kölyköket, ami alap ellés után? (Ha már feleslegesen szaporítasz)
2016. júl. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Gond van a kölyökkel.
2016. júl. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Meg nem volt lehetosegem elvinni allatorvoshoz ... Azert irtam ide
2016. júl. 5. 20:32
 4/30 anonim ***** válasza:
94%

Ötlet: valami gond van azzal a kölyökkel, vagy a szukával.

Állatorvos ilyenkor ellés után alap, hogy megnézze a szukát és a kölyköket is.

2016. júl. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
De foglalkozik vele nyalogatja takaritgassa meg minden ... Nemertem ma miert kezdte el ezt csinalni
2016. júl. 5. 20:33
 6/30 anonim ***** válasza:
80%

A jó tenyésztők megtermékenyítés előtt is kivizsgáltatják a szülőket, és ha már vemhes, folyamatosan vizsgálják a szukát, amolyan gyakran látott vendég az állatorvos. Ellésnél is ott van, és nyomon követi a kicsik fejlődését.

Az állatbarátok is megnézetik orvossal, hogy ha találnak egy vemhes szukát, és nincs lehetőség már az ivartalanításra. De még a hozzá nem értő állatbarátok is segítséget kérnek minimum a közeli menhelytől.


A felelőtlen agyatlan szaporító kis nyamvadekok pedig telibesz.rják a kutyák sorsát, csak addig adják el, amíg mozog, ha megvétel után meghal, az se érdekli őket.


Te talán azért izgulsz, mert attól félsz, hogy netán elpusztul az egyik kiskutya és kevesebb pénz áll a házhoz?


Egyébként azért viszik külön a kutyákat, mert szelektálnak, a nem életrevaló kutyákat. Ösztön, de az allatorvos általában felül tudja írni ezt a kutyák általi megállapítást gyógyszeres kezeléssel.

2016. júl. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Mivel allatbarat vagyok es a kutyank nem fajtiszta es egyeb dolgok nem kereskedem veluk es nem penzert adom oket hanem elajandekozom oket.. A kutyam most ellet elosszor es meg nem volt ien nalunk ez az elso eset ezert nem ertem ezt a viselkedest es neten sem talaltam ere olvasnivalot ... De kossz a infot meg azt hogy egybol megalapitottad en mien ember is vagyok ...
2016. júl. 5. 20:40
 8/30 anonim ***** válasza:
61%
Hát az gáz ha nem fajtiszta :o egyébként ettől eltekintve még mindig felelőtlen vagy
2016. júl. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
87%

"Mivel allatbarat vagyok es a kutyank nem fajtiszta es egyeb dolgok nem kereskedem veluk es nem penzert adom oket hanem elajandekozom oket."

aki állatbarát az nem szaporítja őket feleslegesen. de nem akarok kötözködni. nem jelent semmi bajt, valószínű nem találja a helyét az anya. tegyél ki neki nagyobb dobozt szépen kibélelve. és lehetőleg zárt helyen legyenek. szerintem nem érzi őket biztonságban,azért fuvarozza őket.

2016. júl. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
14%

Mit kell egyből képzelődni ?? Ő csak fel tett egy érdést. Nem mondta , hogy mi a szándékuk vele....


Amúgy meg miért szaporított feleslegesen???? Nem kidobja őket a szemétbe hanem el ajándékozza.

2016. júl. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!