Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikorra várható hogy elmúlik...

Mikorra várható hogy elmúlik a férgesség?

Figyelt kérdés
Van egy 6 hetes cocker spánielunk es most hetfon adtuk be neki a fereghajto 1/4-et. Mar sulyos volt mert ferget hanyt. Mi is egy csaladtol fogadtuk orokbe. Mar 5 napja megkapta a fereghajtot, de meg most is huzza a feneket a szonyegen. Szerencsere mar nem hany, es picit virgoncabb is :) mikorra varhato hogy elmulik? Tudom 2 het mulva ismetles. Es most hogy beadtuk neki fordulhat rosszra ez a fergesseg, hogy mar fergeket hany? Naponta sokat 4-5x kakil hanem tobbszor. Koszonom a valaazokat

2016. júl. 8. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha férges akkor még egy féregtelenítő tabi kell ha jól tudom. Értem én hogy családtól hoztátok de 6 hetesen nem szabadna hogy nálatok legyen. A féreg pár nap alatt kimegy a szervezetből. ilyenkor nagyon kell figyelni a kakit hogy már kijöttek vagy van még. A féregtelenítést 3 havonta érdemes elvégeztetni és ha a kutya férges akkor még egy adag kell. Én így tudom.
2016. júl. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Ez egy tökéletes példa rá mikor háztól hoz kutyát az ember. Nem elég hogy túl fiatal de se oltva se féregtelenítve nincs mert az már luxus. Ez nem a ti hibátok, hanem azé a mocskos szaporítóé aki ilyet csinál szegény kutyákkal. Annak a pici kutyusnak sem élvezet hogy férges. Minden esetre az oltási programját is kezdjétek el és bocsi az OFF-ért
2016. júl. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Magatoktól adtátok be a féreghajtót, vagy orvosi tanácsra?

Milyen tabletta volt?

2016. júl. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ne gondoljatok rolunk semmi rosszat.. Ahogyan elhoztuk (mert eleg sok kutya volt es nem tudtak volna eltartani) vittuk az orvoshoz es o adott egy tablettat es mondta az egyiket most, a masikat 2 het mulva. Az oltasokat is most intezzuk mindent! Nagyon szeretjuk a kis butust.
2016. júl. 9. 00:55
 5/6 A kérdező kommentje:
3. Egy ilyen kis kerek, zold tabletta.
2016. júl. 9. 00:56
 6/6 A kérdező kommentje:
Ment a zold pacsi mindenkinek ;) es koszonom amugy.
2016. júl. 9. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!