Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek lehetek még igazi...

Szerintetek lehetek még igazi gazdája a kutyának?

Figyelt kérdés
Akita kutyákról úgy tudom azt tudni,hogy nagyon hűségesek a gazdájukhoz.Ha én örökbefogadok egy 2-4 éves akita kutyát akkor lehetek még igazán gazdája?Vagy mindig is az lesz az igazi gazdája aki örökbe adja?
2016. júl. 15. 07:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha foglalkozol vele és eléred hogy megbízzon benned,akkor szerintem nem lesz baj :)
2016. júl. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi németjuhasszal voltunk igy.

Február ota van nálunk,régebben elszökött egyszer, de visszajott, azóta meg szinte elválaszthatatlanok lettünk :)

2016. júl. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

hát remélem én is,mindig a hacsikó jut eszembe :)

kicsit negatívan állok a dologhoz egyelőre....félek,hogy nem jön össze.

2016. júl. 15. 08:38
 4/9 anonim ***** válasza:

Hacsit senki nem vitte haza, hogy kirángassa a megszokott életéből. Te viszont hazaviszel egy kutyát, akinek 99%, hogy előtted egy szar gazdája volt. Ne hasonlítgasd a kettőt.

Amellett a kutyának nemigen lesz más választása, mint elfogadni téged, hiszen veled él. Feltéve persze, hogy rendesen foglalkozol vele és neveled. Nagyon ritka az olyan mély kapcsolat kutyáknál, ami életre szól. Én a sajátjaimról is tudom, hogy bármikor bárkihez be tudnának illeszkedni egy hónap alatt, és eszükbe se jutnék többet, max. álmukban egy kicsit. A kutyák ilyenek, alkalmazkodnak.

2016. júl. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem volt rossz gazdája,egyéb okokból kell megválnia tőle.Nagyon szeretik a kutyát...
2016. júl. 15. 09:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha annyira egymáshoz tartoznának, mint amennyire te gondolod, akkor sehogy nem válnának meg tőle. Ezt nem rosszindulatból mondom, egyszerűen tényleg iszonyatosan ritka az a fajta kötődés, amitől a kutya nem tud elszakadni, ilyen fiatalon meg végképp nem valószínű. Ne pörögj ezen, felesleges.
2016. júl. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
okés,köszi.
2016. júl. 15. 10:04
 8/9 anonim ***** válasza:

Az akita akkor hűséges, ha megfelelő gazdája van. Ez egyébként minden kutyára igaz. Sőt, az akita egy sokkal önállóbb kutya, mint a többség. Ha a kutya az egész életét kertben töltötte, sosem foglalkoztak vele megfelelően, sosem nevelték rendesen, nem lesz hűséges!

De lehetsz igazi gazdája, csak nem a film alapján kell elképzelni az akitákat.

2016. júl. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8. válaszolónak nagyon igaza van
2016. júl. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!