Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vigyem magammal nyaralni a...

Vigyem magammal nyaralni a kutyám vagy bízzam a szüleimre?

Figyelt kérdés

A Balatonra mennénk hétvégére,barátokkal.

Vonattal megyünk de kistestű kutya,tehát az még nem gond.

Picit morcos természetű, ettől is tartok nehogy megkapjon valakit,bár ez nem valószínű eset.

A szüleimet jól ismeri élt is náluk(velem) amíg elnem költöztünk tőlük.

Az is bennem van,hogy kutyával nem feltétlenül pihenés lenne,hisz olyan mint egy kisgyerek mindig figyelni kell rá,főleg,hogy ő nagyon ragaszkodó mindig benne van a fenekünkben.

Szerintetek melyik megoldás az,ami mindenki számára megfelel.?

Válaszokat köszi,zöld kéz jár!


2016. júl. 15. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez csak rajtad múlik.jó és rossz is kisülhet belőle szóval... Bevállalod hogy vigyázol rá vagy se.


ui: én biztosan vinném a kutyámat :)

2016. júl. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Attól függ mit tervezel és hogyan oldanád meg a dolgokat.


Ha kutyás strandra mennétek napközben meg a kutyusod is jól elvan a többi kutyával, illetve ha valamilyen panzióban szálltok meg és a kutyus elvan a saját szobakenneljében amíg mondjuk este elmentek egy pár órára szórakozni, úgy nem hiszem hogy gond lenne.


De azzal légy tisztában hogy a "sima" strandra nem viheted el sajnos a kutyát, meg a hajnalig tartó bulizás is felejtős kutyával, mert idegen helyen nem tanácsos hosszú időre egyedül hagyni, főleg ha mondjuk szorongós típus. Ilyenkor jobb ha inkább a szülőknél marad.

2016. júl. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez igazából a te döntésed. Én Biztos ,hogy soha nem vinném el a kutyát egyetlen nyaralásra sem.Pont ezért mert akkor mindig rá kéne figyelni. Mi ilyenkor mindig rokonokra bízzuk a kutyát. Egy pár napot meg kibír nélkülünk egy évben egyszer.
2016. júl. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha belföldön nyaralok mindig jönnek a srácok(vizsla,bullmasztiff) velem,bár én kocsival megyek. Meg olyankor a barátaim is lehozzák a kutyáikat.
2016. júl. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!