Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lesz a kutyákkal, ha nem...

Mi lesz a kutyákkal, ha nem látnak egy hétig engem?

Figyelt kérdés

1 hétre el kell mennem itthonról és nagyon szarul érzem magam miatta, mert itthon kell hagynom őket és nem fognak látni engem. Hozzám vannak szokva de anyuék itthon vannak velük, plusz még mamáék és a tesóm is, úgyhogy figyelnének rájuk, kapnának enni, inni. De ettől függetlenül én mégis félek, hogy nem adnak nekik enni, mert elfelejtik vagy nem nézik meg a vizes táljukat, mert volt már olyan, hogy nem volt vizük...

Nekem is nagyon szar lesz és már most is könnyes a szemem, hogy nem simogathatom majd meg őket nem játszunk majd és hogy nem fognak látni 1 hétig.

Mit csináljak? :( végig fogom bőgni azt az 1 hetet...



#kutya #otthon #nem látnak engem #sírni fogok
2016. júl. 26. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden nap kérdezd meg a szüleidet, hogy adtak e a kutyáknak vizet/kaját, voltak e sétálni stb.
2016. júl. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát igen, kérdezz rá majd hogy kaptak e mindent, úgy ahogy az előző válaszoló írta...


és ha jó kezekben voltak és feltételezem nem kínai, kutya kereskedők a rokonaid,(jó értelemben)


így majd te kapsz egy nyálas, ugrálós, földbe döngölést egy hét múlva, ne parázz ha tudják hogy szereted a kutyáidat, tuti hogy gondoskodni fognak róluk, és nem hagyák őket nélkülözni.

2016. júl. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz :)
2016. júl. 26. 22:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Úristen...... -_-'

Van telefon és felhívod őket , hogy adjanak neki enni.

2016. júl. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Simán kibírják. Esetleg kutya szittert kereshetsz
2016. júl. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!