Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem piszkol?

Miért nem piszkol?

Figyelt kérdés

Van egy 4 éves teljesen egészséges kutyám. 1 éve nyersezünk, de most kb 1 hónapja váltani kellett több okból kifolyólag, ehhez nem kérek kommentet, tudom, hogy nem jó amit csinálok de nem tudom megoldani. Lényeg a lényeg, házi koszton él (anyagi gondok még kb fél hónapig kérlek ezért se kövezzetek meg hogy nem tudok még tápot venni darlingtól meg szerintem jobb a házi koszt). Szerda reggel kakált utoljára, a házikajára állástól néha ment a hasa, de már normalizálódott. Főtt csontot nem kapott természetesen. Azóta minden nap reggel is és este is 1,5órákat megyek vele (amúgy is este megyek ennyit). Nincs lefogyva hanem még kicsit ducibb is mint izmos volt a nyerstől.. és most pentek van, 2,5 napja nem piszkolt. Hogy lehet ez?

Nem fájlalja a hasát, nem kemény, ugyanolyan tökfej mint eddig..


2016. júl. 29. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Házikosztba beletartozik a fűszer, most azt a picit, amit neki szánsz, nem tudod odadobni nyersen?


Fenti bekezdés semmiképpen sem kötekedés.


Mellesleg a puffadás veszélyes tud lenni a kutyáknál.

2016. júl. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De nincs a hasa felpuffadva csak kicsit meghizott de az látszódik, hogy nem puffad :)

Olyan albérletbe kényszerültem 1,5hónapra ahol nincs hűtő, és a nyers meg csak 3kilós kiszerelésben van.

A bolti normalis ár tul drága most, a leéetékelt meg olyan büdös, hogy csomagolva is undorító megfogni.. :(

2016. júl. 29. 20:21
 3/3 A kérdező kommentje:
Reggel adtam neki vajas kenyeret, sok vajjal. Megtette a hatását, akkorát tolt, mint egy bernáthegyi :D
2016. júl. 30. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!