Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cavalier King Charles spánielt...

Cavalier King Charles spánielt szeretnék venni, benti kutyának. Érdemes?

Figyelt kérdés
Délutánonként, suli után. Itthon délelőtt nincsen senki, mivel a családban mind két szülőm dolgozik, ők is és én is csak délután érünk haza. El lenne egyedül itthon, ha mi nem vagyunk? Nem lenne semmi baja? Vagy tudnátok más fajta kutyát mondani? Én személy szerint tudnék vele foglakozni, csak... délután.

2016. júl. 30. 00:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A kutyák nagy százaléka így éli az életét, lévén általában a dolgozó embereknek van pénze kutyát tartani. Reggel nagy séta, lefárasztás, és nem lesz gond.

A kölyökkor mondjuk kicsit macerás így, mert ugye pisil-kakil-rág, de többen megoldották már :) Szobakennelen gondolkodjatok el, nagyon nem mindegy, hogy a fél lakást/konyhát/fürdőt kell kigányolni hazaérkezéskor, vagy csak a ketrecet. Ha rendesen be van szoktatva, szeretni fogja, és mindenki életét megkönnyíti :)

2016. júl. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes, mivel szobakutyának lett tenyésztve. Pontosabban királyi ágyban feküdt. Nekünk van ilyen és csak ajánlani tudom. Ritka kedves, gyönyörű és sokoldalú. Jó tenyésztőtől van, ezért egészséges is. Semmi agresszió ebben a fajtában.
2016. júl. 30. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja és, mi is hagytuk egyedül. Addig aludt vagy labdázott.
2016. júl. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Segítettetek! :D
2016. júl. 30. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!