Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszéd kutyája folyamatosa...

A szomszéd kutyája folyamatosan ugat. Valakinek ötlet?

Figyelt kérdés

Pár hete van a szomszédban egy németjuhász és egyfolytában ugat. Konkréten ha a fáról le esik egy levél azt is megugatja. Ráadásúl mivel fiatal, kicsit sem mély hangon ugat, hanem ilyen "éles" hangon.

A kérdésem az lenne, hogy akinek volt ehhez hasonló esete az mit csinált?

Nállam szóba sem jöhet az hogy én ezt megszokjam. Még szerencse, hogy nyár van, nem suliidőszak, mert nappal bealszok emiatt a dög miatt, mert egész este ugat, napközben pedig néha amikor kedve tartja.

A szomszédnak szóltam, őket egyáltalán nem zavarja(pont) és le is zárúlt a beszélgetés.

Mondjuk ők kicsit távolabb vannak mint én a kutyától, nekem az ablakomtól 3-4 méterre ugat, nekik meg kb 20-22 méterre.

Nem tudom meddig bírom így, amióta itt van ez a dög azóta nem aludtam egy jót.


2016. júl. 30. 08:21
 1/8 okrwdw ***** válasza:
40%
Aludjál ne hallgatózz.
2016. júl. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kösz az ötletet b+, látom nem volt hasonló élményben részed.
2016. júl. 30. 08:28
 3/8 okrwdw ***** válasza:
31%

Szüleim kutyákat tenyésztenek, amikor náluk vagyok, 30 kutya van a szobám ablaka alatt és igen, bármilyen meglepő ezek is ugatnak :D


Én meg alszok, mert nem vagyok egy házsártos vén ****.

2016. júl. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 okrwdw ***** válasza:
36%

Pontozd le a hozzászólásom, attól még nem fogsz jobban aludni :)

Talán egy kicsit toleránsabbnak kéne lenned, főleg ilyen fiatalon.

2016. júl. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Sajnos hivatalosan nem sok lehetőség van, ha a kutya jól van tartva, akkor be sem jelentheted, mert a kutya hangoskodásáért nem vonják a gazdit felelősségre.

Beszélni lehet velük? El lehetne mondani, mi a gond, hátha be tudják zárni valahova, ahol inger hiányában esetleg a kutya is aludna.

2016. júl. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
ne a kutyát hibáztasd, hanem a gazdáit..., azért ugat, mert senki nem törődik vele
2016. júl. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos a kutya unatkozik, és ezért ugat. Viszont ha nincs rossz körülmények között (éheztetve, kikötve, verve, stb) akkor sokat nem tudsz tenni sajnos. Elhiszem, hogy bosszantó, nálunk pont szembe ugat mindig a kutya, de már megszoktam. Próbálj ki füldugóval aludni! Méghogy a családi ház csend és nyugalom :D Nekem mindig ezt mondták amíg be nem költöztünk, a panel zajokat simán megszoktam, a kutyaugatás kicsit nehezebb volt.
2016. júl. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérd meg a szomszédot hogy este zárják a garázsba. Plusz füldugó.
2016. júl. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!