Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fit Active Puppy & junior...

Fit Active Puppy & junior lamb & apple, rice vagy Brit Premium Junior large breed?

Figyelt kérdés
Egy 3 és fél hónapos németjuhásznak melyik tápot érdemesebb venni? A Britnek tetszik a hústartalma és az ára kedvezőbb. A Fit Active igaz drágább, de legalább nem csirkehús van benne. (Jelenleg Royal Canint kap, mert azt kapta a tenyésztőnél is+kap mellé nyers husit, a tenyésző javaslatára) De mindenképp váltani szeretnénk tápot.

2016. júl. 30. 13:06
 1/1 evimeri ***** válasza:

Szia!

A tápokat nem ismerem. De érdemes a Nébih honlapján megnézni a minősítéseket. Állítólag egy olasz táp volt a legjobb minősítést. Egyébként én szoktam nekik főzni. Rizs, zöldségek, csirke szín hús. Nem jön ki drágábban mint egy minőségi kutya kaja és legalább tudom mi van benne. Persze nekem kisebb kutyáim vannak. Egy német juhász nyilván többet eszik. Egy ismerősöm a német juhász kutyájának két naponta marha színhúst ad. A drága jó minőségű tápot meg sem eszi.

2016. júl. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!