Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vannak fajták amik kimondottan...

Vannak fajták amik kimondottan szeretnek kötélhúzást játszani?

Figyelt kérdés

2016. júl. 30. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ez nagyon kutyafuggo, de talan az kornyekunkon levo Amstaffok lehetnek ennek a jateknak a nagy elvezoi. Lattam mar fajtatiszta es keverek kutyakat is, akik elveztek ezt a fajta jatekot.
2016. júl. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem fajta, inkább egyedfüggő. Az én csivavám is szeret "kötélhúzósat" játszani pl a régi zoknikkal vagy a kötéljátékával. De ismerek staffit, akit meg hidegen hagy az ilyen játék. Szóval ezt kutyája válogatja.
2016. júl. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk 1 kivételével mind. Labrador/agár,törzskönyvea labrador, törzskönyves berni pásztor és pitbull. :)
2016. júl. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én border colliem is lelkes kötélhúzó. :) Egy táboros pólómat kapta meg, azzal szoktunk játszani. Meg van a kertben egy fából készült gyerekmászóka, annak az egyik végéről lóg le egy mászókötél. Azzal magában is rengeteget játszik, rángatja, rágcsálja, húzigálja, cibálja. Nagyon édes! :)


Egyébként szerintem is egyénfüggő a kutyák között, hogy ki szereti, ki nem szereti a kötélhúzást.

2016. júl. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!