Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csinaljak hogy ne hianyozz...

Mit csinaljak hogy ne hianyozzanak annyira?

Figyelt kérdés
Van egy mopszom es egy csivavam. Most van elosszorhogy nem vagyok otthol 12 napig. Es ok otthol maradtak mert ahova memtem oda nem johettek.mit csinaljak hogy ne hianyozzon annyira?😭😭😭😭😭😭😭😭😭
2016. júl. 31. 07:30
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Legyszi irjatok valaszokat😞😞😪😭😭😭😭
2016. júl. 31. 07:35
 2/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne gondolj a kutyusokra. Keress valami programot,közben nem is fogsz a kutyákra gondolni :) meg nem igaz,hogy nem bírsz ki nélkülük tizenkét napot. Bízd az ebeket egy olyan emberre akit ismersz, míg távol vagy.
2016. júl. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tanulmányozd a helyesírási szótárt.
2016. júl. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Gondolom neked kutyad sincsen es a telefonom belattant😡es ma a indultam el es rabiztam az eggyik ismerosimre hogy vigyazzon rajuk amigy 2#koszonom szepen a valaszodat
2016. júl. 31. 10:02
 5/12 anonim ***** válasza:
Én idén még nem is láttam a kutyáimat akikkel 4 évet töltöttem. Pár hét és megyünk meglátogatni, már nagyon várom. Nem igaz hogy te pár napot nem bírsz ki. Már 2 éve hogy csak pár alkalmam van találkozni velük pedig imádom őket.
2016. júl. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nektek konnyu de en mar kiskorom ota kutyakkal nottem fel es nekem ok jelentenek mimdent
2016. júl. 31. 11:13
 7/12 anonim ***** válasza:
Na nem mondod. Én kiskoromban kutyákat hordtam be az utcáról. Az egyik kutyimat 5 napos korában találtam és felneveltük. Olyan mindha a testvérem lenne. Én imádom az állatokat. Élni sem tudnék nélkülük, főleg mert állatorvos szeretnék lenni. Igen még gyerek vagyok. 10 éves voltam mikor a mostani 2 kutyám megtaláltam. Most 16 vagyok,ők ketten meg 6 évesek.
2016. júl. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is a kutyák mellett nőttem fel, de azenyémet csak szünidőkben láthatom.

Nagyon hiányzik, de lazán túlélem

2016. júl. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. 5 éves voltam, amikor hozzánk került az első kutyám. Két évvel később a másik. Szóval, vannak kutyáim. Te is ki fogod bírni, és a kutyák is.
2016. júl. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Minelunk osszesen 5 kutyan van es 2 evesen lett az egyik kutyam. A KERDESRE VALASZOLJATOK .KOSZONOM
2016. júl. 31. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!