Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Royal canin fajta táp ér...

Royal canin fajta táp ér valamit fajta specifikus betegségek ellen?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Azért kérdezem mert itt azért eléggé szidják a royalt viszont szívbetegségre hajlamos fajta kutyám van és a royal azt írja hogy kigejezetten olyan összetevőkben gazdag ami megtámogatja a szívizmot. Ez csak kamu? Mert szeretném ha sokáig egeszseges kutyám lenne...
2016. júl. 31. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kamu. A royal canin csak azért kerül annyiba, amennyi, mert a nevét fizeted meg. Mint ahogy én kozmetikumokban is észrevettem, hogy ilyen Dove stb (állatkísérletes) egyáltalán nem jó a bőrömnek, de egy nem bio de állatkísérletmentes tusfürdőre bukkanva rájöttem amellett nem kell testápoló se naponta csak havi párszor.


Én az acanát javaslom vagy Orijent, a halasat, ugyanis tele van Omega3 zsírzsavval, ami szívbetegségre kimondottan jó.

2016. júl. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor az omega 3-mon kívül mit erdemes meg adni neki esetleg kiegészítésként vagy mit figyeljek még a tápokban?
2016. júl. 31. 11:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Hús szerepeljen első helyen, 25% felett legyen a hús tartalom. kukorica,gabona lehetőleg ne legyen benne, akkor már jobb a rizs.


Én az N&D halas vagy bárányos tápját ajánlom, pluszba lazacolajat kaphat :)

2016. júl. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első jól írta, csak a nevet fizeted meg. Sokszor az ilyen no-name termékek simán lekörözik a márkásakat, csak azok azért ilyen drágák, mert rárakják a reklámok árát pl, meg a hipermarketekben a polcadót, meg ilyeneket.


Lazac olaj, halas cuccok jók, azokban sok omega3 zsírsav van. Biztosan vannak vitaminkészítmények is, szerintem ha tudsz egy jó állatorvost, őt kérdezd meg mit ajánl.

2016. júl. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Felnőtt korában majd akkor halasat kap de kölyökből csak csirkés meg bárányos tápok vannak. Állatorvost is megkérdezem még de szerinte túlaggódom amíg nincs baja a kutyának addig nem kell vele semmit csinálni. Bánjak vele normálisan.
2016. júl. 31. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!