Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen utód születne egy...

Milyen utód születne egy csivava és egy bernáthegyi szülőktől?

Figyelt kérdés
kicsit viccesen hangozhat a kérdés, de tényleg érdekel. ha pl. meg tudnák oldani a párzást és megszületne a kiskutya, milyenre lehetne számítani, hogy nézne ki?
2010. ápr. 18. 13:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Egy közepes méretű szőrgombolyag! xD
2010. ápr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a csivava az anya, akkor életképtelen, mert meg sem tudnának születni. Ha a bernáthegyi az anya, akkor bármi előfordulhat, amit csak el tudsz képzelni a két fajtából. Lehet, ahány tesó, annyi féle. De remélem, csak elvi kérdés...
2010. ápr. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
hát, sztem csak úgy lenne lehetséges, hogy bernáthegyi anya és csivava apa, mert ugye egy csivavakölyöknél biztos nagyobb lenne az utód, amit egy kis csivava szuka nem hiszem, hogy ki tudna hordani. amúgy mesterséges megtermékenyítéssel lehetséges a dolog, de sajnálnék ilyen kis kutyára nem is hasonlító izével elrontani egy alomnyi édes bernáthegyi kölyköt.
2010. ápr. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én láttam már németjuhász - tacskó keveréket, hát szegény kutya naponta tízszer fejjel előre borult a balansz miatt :D
2010. ápr. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Csak úgy születhetne meg, ha a bernáthegyi lenne az anya. Gondolom, olyan lenne a kölyök, mint általában a keverékeknél: öröklik a szülők jellegzetesebb vonásait. Mindenesetre elég furán nézhetne ki, miven a bernáthegyi a legnagyobb kutya, a csivava a legkisebb. Én nem próbálnék két ilyen különböző kutyát összehozni, de te tudod...:S
2010. ápr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem már eleve a párzást se tudnák megoldani.:)
2010. ápr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is láttam már tacsi-németjuhász keveréket. Gyönyörű volt és fantasztikusan okos. A tacsi volt az anya, a kölyök felnőtt korára középtermetű lett. Én úgy tudom, van egy olyan természetes kontrol, hogy ha a kisebb az anya, akkor is ki tudja hordani a kölyköket. Igaz ennyire a végleteknél azért eléggé elképzelhetetlen. :)
2010. ápr. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Akiteki ***** válasza:
100%

Meg tudják oldani, nyugi. Barátnőm kuvasza lefeküdt, a szomszéd tacsi meg a lépcsőről mászott rá. Szerencsére időben észrevették.

Egyik ilyen lenne, másik olyan. a keverék almok nem egységesek.

2010. ápr. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
na azért az kicsit túlzás, hogy a bernáthegyi a legnagyobb kutya. talán egyike a legnagyobbaknak. a standard szerint a marmagassága 70-80 cm. ez majdnem megegyezik a landseer kutya marmagasságával (72-80 cm), és a moszkvai őrkutyáéval (70-78 cm). viszont pl a az ír farkaskutya és a német dog marmagassága (legalább 79 cm és legalább 80 cm) jóval meghaladhatja az övét. az adatok a kanok magasságára vonatkoznak.
2010. ápr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
meg tudnák oldani. én olyat láttam, hogy rotweiler nőstényt hágott meg csivava. a roti berogyasztotta a hátsó lábát mintha leülne és így elég közel került a földhöz hogy a csivava elérje. ezt egy kutyafuttatóban láttam. a gazdik meg üvöltve rohantak oa hogy "neeee". csak ők voltak a futtatóban, tudták hogy a roti tüzel, de nem gondolták hogy egy csivavától félteniük kéne.nem tudom aztán lett e belőle valami.
2010. ápr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!