Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok egy finnyás, válogató...

Tudnátok egy finnyás, válogatós csivavának (jó minőségű) tápokat mondani?

Figyelt kérdés
Fontos, hogy kis szemcse méretű legyen és nagyon max 900Ft/kg áron. Köszönöm. :)

2016. aug. 8. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
BRIT Care Adult Small Breed Lamb & Rice, ez kicsit 900 forint fölött van, de ezt tuti el tudja rágni és jó minőségű is. Elvileg a BRIT Premium Adult S is jó, bár annak nem tudom mekkorák a szemcséi. JOSERA Miniwell szintén.
2016. aug. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A Brit Premiumot már próbáltam, a szemcsék borsó méretűek (ezzel elboldogult még, bár lehetne kisebb), de hamar ott hagyta. Sajnos nagyon válogatós, inkább nem eszik egy hétig, minthogy olyat egyen, ami nem ízlik neki. Próbálunk megoldást találni, csináltuk már az "elveszem, ha nem eszi, majd holnap megkapja" tervet, de nem jött be, inkább kukázik valamit. Kipróbáljuk a tápokat, ha az se jó neki akkor így járt. :/ (A fogát is megnézettük, de minden rendben.)
2016. aug. 9. 08:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is csivavám van és nagyon válogatós száraztáp szempontjából. Szinte csak húst enne hússal meg alutasakos kaját. Én vettem neki a frassnapfba direkt csivaváknak való száraztápot 2399Ft volt 800gramm. Imádta!
2016. aug. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de az nekem túl drága. Nagyon max 1000Ft/kg áron kéne, de inkább alatta. Amúgy ismerős a szituáció. :D csak az enyém még a nyers csirkehústól is rosszul van... konzerv a kedvence, de hát nem élhet csak azon.
2016. aug. 15. 19:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ráhagyod. Hogy ha nem eszi meg a tápot, kap mást. Jó úton haladsz afelé, hogy kizárólag kaviárt egyen pezsgővel. A teendő: veszel egy zsák jó minőségű tápot. Elérakod a kaját, ha 10 perc alatt nem fogy el, elveszed előle. Következő étkezésig semmit nem kap, nasit se. Pár nap és falni fog bármilyen tápot.
2016. aug. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is ezt csináltam, de nem vált be... séta közben mindent benyalt és nagyon sovány lett, az pedig nem normális hogy heti egyszer-kétszer eszik csak. De úgyse lesz más, ha többi táp sem jön be neki.
2016. aug. 17. 14:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Az elején öntsd fel húslevessel, vagy mással, amit szeret, de adj kevesebbet, mint az adagja, hogy éhes legyen. Persze ha nem eszik, vedd el. Pár nap múlva elkezdheted fokozatosan egyre szárazabbra hagyni, ha már teljesen száraz, emelheted az adagját. Tudom, drasztikus és biztos le fog fogyni valamennyire, de utána sokkal könnyebb lesz vele.
2016. aug. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2016. aug. 17. 15:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Főzz neki:) Húst, zöldségeket, rizst, tojást. Adhatsz hozzá natur joghurtot, túrót, sajtot is. Hidd el, falni fogja és legalább tudod mi van benne.
2016. dec. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!