Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Furcsa, röfögő hangot ad ki a...

Peterpeter18901 kérdése:

Furcsa, röfögő hangot ad ki a kutyam, mitol?

Figyelt kérdés
Az egy eves kistestu kutyam neha furcsa hangokat ad ki, akar fekves kozben is rajon ez. Olyan mintha röfögne, de inkabb levegoutan kapkodasnak tunik, mert ilyenkor a tudeje nagyon beszukul majd vissza minden lelegzetvetelnel, aztan mikor odamegyek elmulik, par masodperc az egesz, de felek mi lenne, ha epp akkor csinalna mikor nem vagy ott? Mitol lehet? Es lehet belole problema ha nem mennek oda ilyenkor nyugtatgatni?
2016. aug. 13. 23:11
 1/10 A kérdező kommentje:
vagyok*
2016. aug. 13. 23:12
 2/10 anonim ***** válasza:

Turcsiorrú?

Francia bulldog, angol bulldog, mopsz, boston terrier, stb?

2016. aug. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem, Yorki-Westie keverek.
2016. aug. 13. 23:23
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha arra gondolsz, ami 0:31-től van ebben a videóban, akkor teljesen normális, ne aggódj.

https://www.youtube.com/watch?v=lG5k9XVlh3c

2016. aug. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ilyesmi csak o ennel hosszabban csinalja.
2016. aug. 13. 23:31
 6/10 anonim válasza:
Nekem Westiem van, bár ő olyankor nem röfög inkább nagyokat szuszog. Valószínűleg felszippant valamit, vagy hasonló. Neki is el szokott múlni pár másodperc nagyon max pár perc után, szerintem nem kell aggódni. Az nem baj ha odamész hozzá de akkor sem lehet ebből nagy gond ha nem vagy ott. Mégiscsak fel tudnak szippantani a séta során elég sok mindent akár port is és zavarhatja őket. :)
2016. aug. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De olyankor is elofordul ez nala, mikor csak fekszik az agyon. Kb ugyanazt csinalja mint a kutya a videon, cdak 10-15mpig es nem futkozik kozbe hanem, latszik hogy levegoert kapkod, tudeje is mint irtam nagyon besupped majd visdza, gondolom azert, mert nagy levegotet vesz
2016. aug. 14. 00:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez így látatlanban nem tűnik annyira "brachicephal betegsegnek", főleg, mert a kutyád nem turcsiorru. Én elvinnem dokihoz, mert rá tudna hallgatni a tudejere, legcsovere, az lenne igazán diagnosztikai értékű. Ez akár egy kis kennelkohoges is lehet (ha fiatal a kutya, nem tudom irtad-e mennyi idos) vagy vmi fertőzés. De ha egyik sem, akkor is lehet kap egy kis horgotagitot, szteroidot.
2016. aug. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Légcsőszűkület is lehet...
2016. aug. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
#6os vagyok akkor vidd el dokihoz
2016. aug. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!