Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyikek a legrobusztusabb...

Melyikek a legrobusztusabb kutya fajták?

Figyelt kérdés
Nagyon kedvelem a szeles mellű és fejű kutya fajtákat és arra lennék kíváncsi melyikek lennének benne a top 10 ben.

2016. aug. 20. 12:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
24%
Bordeauxi dog, dán dog, leonbergi, moszkvai őrkutya, újfunlandi, kuvasz. Egyébként beírtam Googleba hogy a legnagyobb kutyák,és nocsak-nocsak ezeket adta ki.
2016. aug. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Látom sikerült a kezdetnél félre olvasni. A német dog mióta robusztus és széles fejű kérlek előbb gondold át és utána írj de a kuvasz fejese széles. Nem a legmagasabb. hanem a legrobusztusabb a kérdés.
2016. aug. 20. 12:38
 3/19 anonim ***** válasza:
24%
Most másoljuk ki neked Googleból, vagy mire vársz? Szívesen megteszem de azért...
2016. aug. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
20%
Ki se kell másolni, címkébe is betetted. Ügyes vagy.
2016. aug. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
54%
Egyébként igen, a kuvasz robosztus fajta. Igaz, nem egy izomtömb mint a bordeauxi, de volt egy kuvaszom, egyszer nekem jött véletlen, azóta fán ha lehajolok :"D
2016. aug. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Látom hogy a pof@tlanság és az ostob@ság Keveréke irogat nekem sajnos, A kuvasznak mióta van széles feje pont hogy késkényfejű. Méretarányban nagyon el marad a kuvasz a b.dogtol. Bocs de a Google erre nem tud olyan válasz adni ami korrekt.
2016. aug. 20. 12:54
 7/19 anonim ***** válasza:
39%

Ahha szóval p*fátlanság...

Mellesleg a legfontosabbakat már leírtad a címkékbe, én csak kiegészítettem 1-2vel.

2016. aug. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
Bernáthegyi, franciabulldog. Igaz h az utóbbi kisebb mint az általad felsorolt fajták, de benne van a top 10ben
2016. aug. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
44%
Kell még, vagy ennyi elég lesz?
2016. aug. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Én személyes zavartam már el kettő kuvasz szóval ha valaki kuvasz akar nagyon megkel nézni és tesztelni a szülőket mert nagy átlagban a kuvasz mint házőrző nagyon roszlet nagyon kevés a jó kutya.


kérdés úgy szolt hogy melyikek a legrobusztusabb mellszélességre és fej szélességre gondolok azért egy rotinál ne legyen kisseb de jogos a francia. De itt a top 10 érdekelne.

2016. aug. 20. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!