Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kb.25-30 kilo közötti...

A kb.25-30 kilo közötti kutyámank hány féreghajtó tabletta kell?

Figyelt kérdés
Voltunk az orvosnál és 3 db 10 kg-os kutyának való tablettát írt fel. Viszont ha pl 25kg-os helyett 30kg-osat kap az nem okoz neki gondot? Mármint biztosan igaza van a dokinak csak nekem ez kicsit furcsa? Nem nagyon merem neki oda adni.

2016. aug. 24. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi baja :)

Az én kicsi 1,3kg-os Cocker spánielemnek is 1/4-et adtunk a tablettából ami 2,5kg. Az az 5kg olyan nagy termetben elhanyagolható :) Nyugodj meg semmi baja nem lesz

2016. aug. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem lesz semmi baja a 3 tablettától.

Ma már egyébként egy mérleg illene a rendelőbe.

2016. aug. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A kutya nem volt velünk de pár hete mértük és kb. 25kg volt
2016. aug. 24. 13:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem okoz gondot, teljesen jó. Nyugodtan add oda, ez minimális eltérés, és viszonylag nagyobb kutyáról van szó. Nekem mikor 33 kg volt a kutyám, akkor is 3-at kapott, 29 kilósan is. Tök mindegy.
2016. aug. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm. Mikor kicsi volt akkor pont 10kg volt így elég volt egy. Mostanra egyre több kell majd. Akkor mostmár ezt is tudom, köszi.
2016. aug. 24. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!