Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az előbb a kutyusom kikapott...

Az előbb a kutyusom kikapott a macijának a belsejéből egy nagyobb darab vattát, de ilyen műszálas vatta. Lehet valami baja tőle?

Figyelt kérdés
Yorki kutyusról van szó, és kb 10 perce játszott a plüss macijával és kilyukadt a maci, észre is vettem, de már nem tudtam elkapni tőle, és kikapott belőle egy borsó szem nagyságú műszálas vattát / nem tudom hogy ez van a plüssökben, de hogy nem tiszta vatta az tuti/. Lehet tőle valami baja? Mit csináljak vele? El tudja emészteni?
2010. ápr. 20. 19:55
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nem tudom igazából... vigyázzz nehogy bélcsavarodást kapjon...
2010. ápr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ha nem volt túl nagy darab, akkor elvileg nem lesz baja, figyeld, hogy kijön-e, az is lehet hogy ki fogja hányni, nekem a vizslám evett meg kiskorába mindent( szó szerint) már nem tudtunk kb mit csinálni, papírzsepit, mosogatószivacsot, szintén a plüsséből a tölteléket...volt hogy nem tudtuk időbe elvenni, mert addigra lenyelte, de mindig kijött, volt hogy kihányta, a te eseted azért rosszabb mert ugye pici a kutya de remélem nem lesz baja :)
2010. ápr. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ettől félek én is, de hát mát lenyelte szóval szerintem várnom kell, majd figyelem a székletét vagy hogy esetleg hány e vagy nem. Remélem nem lesz baja :S Most már a várakozáson kívül nem tehetek semmit, ugye? :(
2010. ápr. 20. 20:07
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja. A barátnőm tacskója a múlt hónapban felzabálta egy egész kis plüssmacimat, csak a két szemét és a zenélőszerkezetet hagyta meg belőle. Semmi baja nem volt, csak pár napig állandóan volt némi vatta is a székletében. Még a maci piros sálját is megette, két nap múlva látta a barátnőm viszont a kutyus kakijára tekeredve.
2010. ápr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nem igazán, csak figyeled, hogy kijön-e illetve azt, hogy rendesen működik-e tehát kakil-e, addig nincs baj, mert akkor nem akadt el sehol
2010. ápr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kezdeném azzal, hogy egy vidéki állatklinika főorvosa vagyok. Valószínűleg nem okoz problémát, de az esetek elenyésző részében az incorruptus anyag hasi vérzést, bélrendszeri rendellenességeket okozhat. De van rá egy egyszerű megoldás. Vegyél a patikában egy hashajtót, mindegy, hogy milyent. Ebből elég egy-két csepp a jutalomfalatra, kutyatápra, azt a kutyával megetetni és nem lesz probléma. Remélem segítettem.
2010. ápr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nincs kutyám, de nem tudom elképzelni, hogy egy állatorvosi klinika főorvosa itt játszogat a gyakori kérdéseken, és ráadásul összesen 63%-os hatásfokkal. Úgyhogy azért kritikával fogadd a hozzászólásokat, mert itt a névtelenségben akárki állíthat magáról akármit.
2010. ápr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Akiteki ***** válasza:

Az enyémek rendszeresen kibelezik a macikat, tuti, hogy le is nyelnek belőle, különben miért lelné az összes plüssállat szörnyű halálát a kertben. :))

Doktor úr: hashajtásnak nem elég a tej?

2010. ápr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, hát remélem hogy nem lesz baja. :(

Az előbb adtam neki tejet, remélem hogy kicsit könnyebb fog tudni kakilni tőle és kijön belőle a felesleges vatta. :)

2010. ápr. 20. 21:09
 10/13 Akiteki ***** válasza:
Miért ne? az én állatorvosom is mondta, hogy regisztrálni fog.
2010. ápr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!