Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám szteroid injekciót...

A kutyám szteroid injekciót kapott. Az addig szobatiszta kutya bepisilt. Azt mondta az orvos, nem tud mit tenni, még ki nem ürül a szervezetből, addig tart csak, de nem akar teljesen elmúlni. Már teljesen kikészültem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Voltam másik orvosnál is, de Ő sem tudott mit tenni. Ez június végén volt, de még mindig vannak vizeletnyomok és van, hogy az egész pisi szinte kifolyik a kutyából, vagyis nincs inger a pisilésre.Ha leviszem, akkor pisilik. Nem bírja sokáig, vagyis addig az időig, mint az injekció beadása előtt!

2016. aug. 26. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Mennyi idős kutya és miért kapott szteroidot?? Mi a baja?
2016. aug. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Unokatesóm kutyája allergiára kapta a szteroid injekciót, azóta 3 óránként le kell vinni, mert a kutya állandóan iszik, emiatt mennie kell folyton. Ez a szteroid mellékhatása. Vidd le gyakrabban, különben be fog pisilni.
2016. aug. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
3 éves, fülgyulladása volt. Ha tudom, hogy szteroid, nem engedem beadni! Nem tudom sűrűbben levinni mint eddig, mert dolgozok. Reggel mielőtt elmegyek és délután, mikor megjövök, leviszem és még este. Ez így volt az injekció beadása előtti időkben is és kibírta, de most már nem. Már nagyon elvagyok keseredve!
2016. aug. 27. 03:43
 4/8 anonim ***** válasza:

2 hónapja kapta a szteroidot s még mindig bepisil?


Akkor ez a probléma más miatt lehet, a szteroid ennyi idő alatt már kiürült a szervezetéből.

2016. aug. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
A szteroidnak van egy ilyen mellékhatása. Sőt, még inkontinenciát is okozhat. Ez türelemjáték, ki kell várni, hogy elmúljon. Jó esélyjel elmúlik.
2016. aug. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Egy darab szteroid injekciónak nincsenek hónapokig tartó mellékhatásai!


Egy darab szteroid injekció PÁR NAP alatt kiürül a szervezetből!

2016. aug. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az egyszeri injekcióval kapcsolatban nincs tapasztalatom, de az én kutyám közel 8 hónapig kapott szteroidot, akkor jelentősen gyakrabb vizelési ingere és állandó vizelet visszatartási gondja volt, majdnem minden alváskor bepisilt, holott előtte 4 évig soha semmi gond nem volt ezzel. Miután teljesen leálltunk a szteroidról, még úgy 5-6 hónapig voltak vizelet visszatartási gondok. Egyszer-egyszer még most is van.

Ha az orvosok nem tudnak erre mondani semmit, sajnos más se nagyon fog tudni.

2016. aug. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Marcselló 70 válasza:
Sajnos mi a 14 éves középtermetü,ivartalanított lány kutyánkkat vittük orvoshoz bõrgyulladással.Ott kapott egy steroid inyekciót,és felírt szintén egy steroidos antibiotikumot ami 100 szemes volt.Azóta a kutyám bõre olyan kemény,mint a krokodilé.Ezt a gyógyszert,már 4 hônapja szedte,de borzalmas milyen páncél nõt a hátára.😓Elötte mindig szobatiszta kutya,minden nap többszõr bepisil,sokat iszik is.Van olyan,hogy fekve az ágyába pisil.Már az összes szõnyeget felszedtem,mert összepisili magát,és nagyon sokat.A fekhelyët napi szinten ki kell mosni.Éjjelre pelenkázom,de az is sokszor átázik,olyan sokat pisil.Teljesen kétségbe vagyok esve,mert elötte teljesen szobatiszta idõs kutyám,mindig kibírta míg kiviszem.Nem tudom mit tegyek,de szerintem az orvos félre kezelte.Ha esetleg tud valaki tanácsot mit tegyek megköszönném!Dolgoznom kell menni! Ja és a bundája ami sūrū volt,most foltokban hullik,kopaszodik.
nov. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!