Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a világ legnagyobb...

Melyik a világ legnagyobb legerősebb kutyája? Hallotam Kangal nevű kutyáról azok mekkorára nőnek és hány/mennyi a tömegük mert szeretnék egy oriás barátot a kertbe.

Figyelt kérdés
Van egy bullterier a családban az is bolond...Nem kell pitbull/stafi...

2016. aug. 28. 14:53
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
68%

Mekkora a kert?

Mennyi időt szánnátok a tanítására?

Mennyit sétálna?

Mennyit lennétek vele?

2016. aug. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
84%
Mit értesz az alatt, hogy bolond? Neveletlen? Mert akkor az a te hibád, neked kellett volna megnevelni. Ha egy bullterier-el nem bírsz, ne akarj egy hatalmas kutyát, mert azzal csak még több baj lesz.
2016. aug. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
[link] tessék!
2016. aug. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
90%

Egyrészt mi az, hogy a legerősebb? Egy kutya sem tud olyan hatékonyan több száz kilométereket megtenni kocsi elé fogva, mint egy husky, egy kutya sem verekszik úgy a saját súlycsoportjában, mint egy pit, egy sem harcol farkasok ellen úgy, mint egy kangal, de sebességben (amihez szintén kell erő) mind a három felsorolt fajtát veri egy picike mudi.

Másrészt most neked mire kell a legerősebb kutya? Egy labrador is erősebb nálad.

Másrészt egy kangal nem egy "óriás barát", akit ki lehet rakni a kertbe dísznek, hanem egy nagyon kemény őrkutya, csak nagyon tapasztalt kutyásoknak való, hatalmas tanyákra. Igazából a magyarok 90%-át én lebeszélném egy kangal tartásáról. Ha túl kicsi a farkad, vegyél egy bmw-t, ne kutyát.

2016. aug. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

1. válaszoló Nem tudom pontosan mekkora a kert de elég nagy.Szerintem megfelelő lenne neki.mennyit lennénk vele nagyából annyit amennyit otthon vagyok...3. válaszoló nem az én kutyám rokonságban van,nem neveletlen csak meghalt a gazdája és olyan rokonok jutottak neki akik rengeteget foglalkoznak vele de panelban laknak ami kicsi+nem neveletlenség kérdése az egész hanem függösége pl:farágás,labda evés,nagyábból minden megevése ami előtte maradt és kajának látja..3 válaszoló nem azt kérdeztem alkalmas vagyok-e rá vagy őrkutya-e.A legerősebb szót azért irtam hogy ne egy német dogot mondjatok ami szerintem soványnak tűnik.Szeretnék egy nagy kutyát és szerintem egy Kangal képek alaőján elég nagy,nekem csak dísznek kéne...nem dísz kutya, mert neki csak az lehet a dolga szerinted hogy őrizzen...és legyél te töketlen ha mindenkit lebeszélsz és nem bíztatsz....de azért köszönöm a válaszodat....Nem kifejezetten Kangalra gondoltam csak nagy kutyára ami miatt meg se gondolják a cigányok hogy elvigyék a yorshiret a kerdből és hogy ne másszanak be lopni mikor nem vagyok ott

hon..

2016. aug. 28. 15:43
 6/41 anonim ***** válasza:
50%

A szuka 41-50 kg,és 72-77 cm.

A kan 50-66 kg, és 77-86 cm. De ezek változóak, nyilván lehet egy kutya testesebb vagy magasabb.


Gratulálok. Valószínűleg nem nevelted meg rendesen a bullterriert, ezért "bolond". Szép, hogy a saját kutyádra ezt mondod...

2016. aug. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
46%

A kangalnak egy hatalmas tanya kell. Egy sima kert nem elég. Mellesleg egy kangal sem garancia, ha valaki be akar menni, az bemegy, maximum előtte megmérgezik a kutyát. Ha az a gond, hogy a yorkit kilopják a kertből, arra az a válaszom, hogy a yorki nem kertbe való. Tartsd bent.

Ha a bullterriert nem sikerült megnevelni, ne legyen annál keményebb kutya.

2016. aug. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
91%

A kangalnak hatalmas tanya kell, nem egy kert.

Őrzéshez riasztó kell, nem kutya. A kutyát megmérgezik, mellette az nem megy be, aki nem akar. A yorkit meg tartsd bent, nem kintre való.

Továbbra sem tudjuk, mennyit sétálnál vele, van-e már kutyás tapasztalatotok, tudnátok-e szakemberhez vinni, mekkora a kert stb. Szóval azt már tudjuk, hogy te mit vársz a kutyától, azt még mindig nem, hogy te mit tudsz neki nyújtani.

Az írásod alapján túl nagy falat lenne a kangal nektek.

2016. aug. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
60%

A legnagyobb az angol masztiff. A legerősebb? Miben? Ez nem annyira fajta, inkább egyedfüggő.


Kangal? Átlagosan 65-80cm mar és 40-60kg.


Ha a bullterriert sem sikerült megnevelni, akkor a pásztorkutya felejtős.

2016. aug. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
5 nem a saját kutyám a bullterier csak családban van nővéremnél és a barátjánál mert a gazdája 29 évesen meghalt
2016. aug. 28. 16:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!