Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetséges agilityzni nagytest...

Okrwdw kérdése:

Lehetséges agilityzni nagytestű masztiffal?

Figyelt kérdés

Tavasszal érkezik hozzám egy Tosa Inu kölyök. A tenyésztője nem űz velük semmilyen sportot, csak kiállításra járnak illetve hobbi kutyának tartja őket.

Én szeretnék valami aktívat csinálni ami jó a kutyának is, és nekem is. Milyen sport lenne megfelelő egy 80+ kilós kutyának?

Tudom, hogy 15 hónap alatt semmi nehéz mozgás (tenyésztő mondta), ennyi információm van.


Illetve egy buta kérdés. Egy ekkora testű kutya csípőjének nem tesz rosszat a túl sok ugri bugri?


Köszönöm a válaszokat.


2016. szept. 2. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Minden kutyával lehet, de velük csak hobbi szinten. Maxit ne ugrass vele.
2016. szept. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

hobbi szinten ha tetszik neki simán, de amit az első is ír, ő ne ugorja meg az amúgy magasságának megfelelő méretet, a maxit. az sok lenne, de egyébként ha nem erőlteted akkor szerintem nem lenne gáz.

esetleg kocogás? nem összekötve, csak külön. mert ez lenne az, ahol te is mozognál. vagy biciklizés, szintén nem összekötve?

ami eszembe jutott még, az a mantrailing.

2016. szept. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!