Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kistestű kutyafajták...

Milyen kistestű kutyafajták vannak, ami nem horror árba kapható, mint pl egy csau csau?

Figyelt kérdés

2016. szept. 3. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A csau csau nem kicsi méretű lutyafajta hanem közepes . De minden kutya 100-150+ és ennél csak drágábbak vannak ha nem szaporítótól akarsz kutyát.
2016. szept. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

Örökbe is fogadhatsz :)

Az nem drága, max nem lessz fajtiszta a kutyi, de ott is lehet kistestû szeretet teljes kutyákat találni ;)

2016. szept. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#2 de igen fajtiszta lesz, mert ugye kutyák vannak ott nem hibridek meg ilyesmik, viszont az már nem biztos hogy fajTAtiszták.


ui: Bocsi az OFF-ért csak szerettem volna ezt tisztázni. Ahogy az első is írta még a legismertebb és leg elterjedtebb fajták is minimum 100K-ba kerülnek (labrador,goldi pl.)

2016. szept. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19%
Én a helyedben nem szereznék fajtatiszta kutyát, mert azok hamarabb dobják be a törölközőt, nagyobb esélyük van krónikus betegségekre, stb. Nekünk van egy kisnövésű kutyánk, akit az utcáról fogadtunk be, és a faterom biztosan szívesen odaadná neked, mert a családban csak én szeretem. (mivel, hogy a törpenövésű kutyák nagyja hisztis...)
2016. szept. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
Én inkább meglátogatnék egy menhelyet, mert ha javarészt nem is fajtatiszta kutyik vannak ott, de vannak nagyon aranyosak is. Ráadásul egy örökbefogadott kutyi mindig hálásabb és több szeretetet fog neked adni, amiért megmentetted.
2016. szept. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Nereida3 ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal! Nekem cicám van befogadott, de nagyon hálás, és egészséges, a kitenyésztettek mindig betegesebbek (alleria főleg). Barátnőmnek pl. "sikerült" tenyésztőtől vennie egy epilepsziás kutyát... a szíve szakadt meg, ahogy látta szenvedni, aztán visszavitték. Annyi kidobott állat van, akit még jól meg is kínoznak néha előtte, legalább megmentenél egy életet! Hozzáteszem, néha fajtatiszta kutyát is dobnak ki, bár törzskönyv nélkül.
2016. szept. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!