Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogy bosszulnatok meg ha...

Ti hogy bosszulnatok meg ha megmergeznek a kutyatokat?

Figyelt kérdés
Kb fel eve megmergezte a szomszed a kiskutyamat patkanymereggel.. nagy nehezen tulelte de nagyon rossz volt az a 3-4 het minden nap elet-halal kozt. Nekem veletlenul elszolta magat a szomszed de a rendorseg szerint ez nem er semmit mert nem volt tanu :( multheten kaptam meg a rendorsegi papirt, hogy le is zartak az ugyet bizonyitek hijan..... en mindenkepp meg szeretnem bosszulni, nem most hanem amikor nem szamit ra..... (mar elkoltoztunk onnet hogy tobbszor ne forduljon elo) nem fizikai bosszura gondolok, mert az elmulik.. valami olyasmi lelki nyomort akarok neki okozni mint amit en es a csaladom es kutya erzett akkor.....

2016. szept. 14. 22:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%
Megfognám az itthon található legnagyobb csavarkulcsot és eltörném a fején.
2016. szept. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Én elsőkörben olyat okoznék neki ami a pénztárcáját terheli, pl bedobom kővel az ablakát, kiszúrom a kerekét stb.. Aztán valahogy tennék a lépcsőre éjszaka olajat (bejárati ajtó) ha szerencséd van minimum eltöri valamijét.. Sajnálom a kutyád, de figyelj h ne okozz olyat amiből bajod lehet..
2016. szept. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Fizikailag mar megkapta a magaet akkor rogton amikor elszolta magat, hogy o volt.. de ebbol nem tanul az ember, a lelki fajdalom sokkal rosszbb mint a testi, ezt en is tapasztaltam. Ezert akarom lelkileg bantani, megalazni stb de olyan modot keresek ami legalis mert ez a rohadek a csaladjaval egyuty folyton feljelent mindenkit mindenert es mar unom az egesz birosag/rendorsegre maszkalast.
2016. szept. 14. 22:49
 4/22 anonim válasza:
69%

Nekünk is van kutyánk, és baromira kötődök hozzá. Valószínű nagyon nem örülnék ennek a dolognak, de!


A bosszú nem oldja meg a dolgot, a gyűlölet gyűlöletet szít, és ez nem csak rizsa. Örülj, hogy túlélte a kiskutyád.


Hagyd a fenébe, és felejtsd el ami történt. Sajnálom, hogy nincs bizonyíték.

2016. szept. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%
Igen, ez a tipikus magyar mentalitás. Pedig oly egyszerű a képlet: a szomszéd hülye, nem igaz? Na, mit nem tudnak a hülyék általában? Tanulni! Tehát pont mi NEM fog történni, ha bosszút állsz? Igen, pontosan! Tanulni nem fog belőle! Ellenben minek áll fenn a veszélye? Hogy még hülyébb lesz! Bizony! Sajnos egy még hülyébb hülye meg könnyen igen zsebbenyúlós kárt tud okozni pl. egy autón. Illetve azzal sem árt számolni, hogy ha a Vérbosszú hadművelet esetleg túllő a célon, akkor nektek is igen kellemetlen lehet a szitu. Tehát igazán olyan galádságon töprengsz, amivel voltaképp nyerni alig tudsz, de veszíteni nagyon könnyen.
2016. szept. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
81%

De nem szeretem ezt a "tipikus magyar" szófordulatot. Aki külföldön él/élt egy darabig az tudja, hogy mindenhol vannak ilyen-olyan emberek, szóval hagyjuk el ezt! :)


Azon kívül megállja a helyét amit írt!

2016. szept. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi ebben a tipikus magyar mentalitas?! En csak ra szeretnem vezetni a rohadekot, hogy letezik lelki fajdalom es rohadt szar erzes. Az uj lakcimem nem tudja tehat anyagi kart nem tud okozni. Epp perel engem egyebkent, hogy en fizessek neki 250ezer ft-ot mert megsertettem a becsuletet azzal hogy "megvadoltam stb".... szoval elkoltoztunk, probaltuk elfelejteni es jonnek sorba a paPirok, hogy megszint az ugy de most o perel. Akkor hagyjam hogy orokke zaklsson? Nekem nincs idom birosagra maszkalni, kulfoldon dolgozom kb 2 havonta jarok haza szuleimhez meg a kutyakhoz...
2016. szept. 14. 23:15
 8/22 anonim ***** válasza:
36%
Aztán mikor csengetnek az ajtódon mert feljelentett, innen még az is kiderül, hogy tettlegességig fajult a dolog és te járhatsz bíróságra, fizetheted a kártérítést akkor majd talán át gondolod ezt a fene nagy bosszú vágyadat. ;)
2016. szept. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Bocsanat a helyesirasi hibaim miatt, ma vettem uj telefont es meg szokom az uj billentyuzetet.
2016. szept. 14. 23:17
 10/22 A kérdező kommentje:
De nem ertitek hogy nem testileg/anyagilag akarom bantani?! Egy kis megalazqs stb azert nem jelenthet fel. Mar megtette amugy ok nelkul szova mindgy. Egesz varosban ismeri oket a birosag rendorseg jegyzok,nem mi vagyunk az elsok akikkel szorakoztak. Mindenkit mindenert feljelentenek, de sosem sikerul nekik. Most is meg lesz szuntetve biro altal a per mert tegnap voltam bent es biztosra mondtak hogy eselytelen,mar eleguk van ebbol a csaladbol.
2016. szept. 14. 23:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!