Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 németjuhász hogy fog viselke...

2 németjuhász hogy fog viselkedni egy gyermekkel?

Figyelt kérdés
4 éves a lányom,most költözünk kertes házba és nagyon szeretnénk 2 németjuhászt hozni a házhoz. Mire felnőnek,a lányom 5 éves lesz. Adódhatna bármilyen gond 2 kutya és egy gyermek mellett?
2016. szept. 18. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
ha megfelelő nevelést kapnak a kutyák és a gyerek is, le vannak fektetve a szabályok, hogy mi megengedett és mi nem a másikkal szemben, nem lehet gond. felügyelet nélkül persze ne hagyjátok őket együtt.
2016. szept. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
én nem ajánlok egyszerre kettőt.
2016. szept. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Hogyha a kuty normális nevelést kap,és a kislánynak el van magyarázva,hogy mint lehet és mit nem,akkor semmi féle probléma nem lesz.
2016. szept. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Látom az értelmezés nem megy... nem azt mondtam hogy ne legyen egyszerre kettő nj. csak a 2 kölyköt ne egyszerre hozzák...idióták (#2 voltam)
2016. szept. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Visszaolvasva,eléggé mellé fogalmaztam,természetesen nem szándékosan. 2 hónapja van nálunk egy szuka németjuhász,imádjuk,nagyon okos,szótfogadó már most. 5 hónapos. A kislányunk imádja. Voltak gondok az elején (túlságosan nyigázta volna,ráesett a kutyus lábára,a kutya odakapott játékból,megkarmolta stb) de már 1 hónapja nagyon jól viselkednek egymással. Most költózünk,hoznánk mellé egy másik kutyust,tulajdonképpen így értem a kérdést a 2 kutyáról,mivel 1 szépségünk már van.

2016. szept. 18. 16:12
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Előbb az első szépséget lenne érdemes megnevelni és csak utána hozni még 1-et.
2016. szept. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Hovarju ***** válasza:

Ha mindhárom (értsd a két kutya és a gyerek) is megfelelő nevelést kap és tudtok figyelni rájuk, nem lesz baj.

Persze egyedül hagyni nem lehet még őket (de gondolom figyeltek rájuk :-) )


Én azt javasolnám, hogy addig ne vállaljatok még egy kutyát, amíg a mostani nem érett be és nem 100%-ban engedelmes. Most még nagyon hamar eltanulnák egymástól a rosszaságot. Míg ha vártok 1-2 évet, akkor a már addigra engedelmes kutya segíteni fog megnevelni a kisebbet.

Addigra persze a gyermek is kicsit nagyobb lesz és már, akár apró dolgokban segíteni is tud.


Szóval szerintem várjatok még a másik kutyussal.

Addig is sok boldogságot a mostanihoz és a gyermekhez is.

2016. szept. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!