Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám beteg. Pontosan mi...

Kendi :) kérdése:

A kutyám beteg. Pontosan mi baja lehet?

Figyelt kérdés
A kutyám a napokban hányt,és a széklete is folyós.Eszik ,iszik ,de nem tudom mi baja lehet.Tegnap vittem el egy sétára és azóta ilyen.Jó kedvű pedig nem is látszik rajta úgy semmi.Interneten pedig nem találtam semmit ami segítene.Lehet hogy csak vírus.

2016. szept. 25. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Elárulok egy titkot, az állatorvos tudja.
2016. szept. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem modnod?Ezt nemtudtam:D de en ugy tudom vasarnap nem el erhetoek ...
2016. szept. 25. 15:07
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
az állatkórházak vasárnap is dolgoznak és alapból szokott lenni ügyeletes orvos vasárnap...De egyáltalán minek vártatok eddig?? ahogy írod még hétköznap kezdődött a dolog...akkor miért nem vittétek?
2016. szept. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha jol emlekszek draga azt irtam hogy tegnap vittem el seteltatni azota van ez tanuld mer ertelmezni a szavakat kerlek!:D ja es megis mivel vigyem el ha a kocsink nincs itthon...???
2016. szept. 25. 15:29
 5/11 A kérdező kommentje:
Itt pedig nincsen állatkórház
2016. szept. 25. 15:29
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem beszólógatni kene az ilyen fajta kommentekre igazan nemvagyok kivancsi lehet elmenni ha ezt a fajta stilust folytatod koszi.
2016. szept. 25. 15:30
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

Ha eszik, iszik, nem lázas, bőven ráér elvinni holnap is. Azért nem kell megőrülni, még a gyerekkel se rohan az ügyeletre az ember minden apró dologgal.

Egyébként pedig te látod rajta, mennyire beteg. Vírus általában lázzal jár, szóval az rögtön kizárva. Viszont az is lehet, hogy csak felevett valamit a földről, ami megülte a gyomrát.

Ha tényleg csak ennyi, hogy egyszer! hányt és fosik, kivárnék egy pár napot, s akkor vinném dokihoz ha nem javul, vagy új tünetek jelentkeznek.

Az én macskáim ilyet karácsonykor produkáltak, sajnos későn jöttem rá, hogy felzabálták a leesett fenyőtűket.

Ők nem is szorultak orvosi ellátásra, a "fenyőmérgezés" kiürüléssel gyógyul, szóval kövezzetek meg, azzal mi sem jártunk orvosnál.

Két nap alatt helyrejöttek, azóta voltunk ivartalanításon, vizsgálaton, makk egészségesek, nem károsította őket a gazdi "hanyagsága".

A felelősségteljes állattartás nem abban merül ki, hogy az első tüsszentésre tömjük az állatorvos zsebét, hanem abban, hogy képesek vagyunk különválasztani a bajt a hétköznapi hasmarstól.

2016. szept. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt mefogadom a tanacsod :)
2016. szept. 25. 15:42
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs jele, hogy valóban beteg, szétfőtt rizs bőr nélküli csirkemellel a kaja. ha rendeződik a helyzet, akkor simán valamit benyelt. Vagy ti adtatok olyasmit neki, amit nem tolerált a gyomra.

Általában max 3 nap alatt kitisztulhat. Ha nincs változás, hányás, hasmenés fronton, akkor viszont ajánlott a doki.

2016. szept. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
26%
Előveszem a varázsszemüvegemet és távdiagnosztizálom a semmitmondó 2 sorod alapján. Sőt, azonnal meg is gyógyítom. Ja, ilyen nincs. Vidd orvoshoz és ne kifogásokat keress!
2016. szept. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!