Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rossz ötlet ilyenkor megnyírat...

Rossz ötlet ilyenkor megnyíratni egy kutya szőrét?

Figyelt kérdés

Keverék kistestű kutyám van, lakásba bejárós.

Félhosszú szőre van, ami már nagyon hosszú,és csúnya.A fürdetés sem segít rajta nagyon (kutyasamponnal)

Mindig van a szőrében valami nem oda való, és már igazából túl is nőtt rajta.(nem ekkora szokott lenni a hosszúsága)

Még nem kezdte meg a téli bunda növesztését, itt-ott kicsit már kikopott, így most különösen csúnya.

Bármikor bejöhet a házba, este bent is alszik, de ő kint szeret lenni, napjai 80%-át kint is tölti, ugat,járkál, elvan.

Lenyírva biztos,hogy fázna, úgyhogy nem igen tudna kint lenni, és nem akarok vele kiszúrni, csak már kellemetlen,hogy mindig behoz valamit. (a legutóbbi kozmetika 2-3 éve volt, ezidáig szép is maradt a szőre,ezért gondolom,hogy ráférne)

Tudom,hogy nyáron kellett volna, de hülye voltam, elfelejtettem stb...

Vélemények?

(erős befolyással bírnak majd rám a válaszok, úgyhogy valószínűleg azok szerint cselekszem majd, ha nem, akkor marad így tavaszig, ha igen akkor elviszem)


2016. szept. 27. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Vidd el, a kozmetikus ért hozzá, ha elmondod neki is ezeket, nem fogja megkopasztani.
2016. szept. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vidd el, nem muszáj rövidre nyíratni, ollóval is lehet vágni fazonra.
2016. szept. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is nyugodtan elviheted ez igazításra.

A kutyakozmetikust igénylő kutyákat ilyenkor kora ősszel még el szokták vinni simán egy nyírásra.

2016. szept. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!