Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam vissza a...

Hogyan szoktassam vissza a sétára?

Figyelt kérdés
A nèmetjuhászom fèl a sètátol,mióta bicikliztem es mellettem ment es eletunk es en is es o is megutottuk magunkat , az elott mindig szeretett setalni de mostmár nyüszog es ellenkezik ahogy csak tud :/

2016. okt. 2. 15:22
 1/6 A kérdező kommentje:
Elestunk* nem eletunk
2016. okt. 2. 15:23
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nagy ügyet csináltál belőle, éreztetted vele, hogy most valami hatalmas tragédia történt, aztán sajnáltad is amikor szegényke elkezdett félni a sétától? Gratulálok, belénevelted, hogy a séta félelmetes dolog, pedig az esés amúgy meg se kottyant neki. Megoldás: megfogod és kiviszed, akárhogy tiltakozik. Nézd meg a csodálatos kutyadoki német dogos részét, pont ilyesmiről szól. Ha nagyon nem megy, hívj szakembert, aki megmutatja, hogyan kell kezelni az ilyesmit.
2016. okt. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én egy Viktoria Stilwell-eset mondok. Amikor a kutya éhes (etetés előtt) karikázz fel egy virslit, a karikákat vágd félbe (vagy negyedbe). Vedd a kezedbe és csalogasd sétálni. Ha elég éhes menni fog. Egy kis erőszakot megspórólsz
2016. okt. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én az előző 2 válasz kombóját ajánlom. Igen vigyél virslit, hogy erősítsd benne hogy jó dolog. És igen indulj el akármennyire tiltakozik menni fog. Amikor szépen megy melletted juti, amikor rád figyel juti
2016. okt. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vidd sétálni, a hisztit fegyelmezd le. Ha agyánál lesz annyira, hogy észrevegye, hogy már huszadjára ment ki sétálni, és még mindig nem esett rá senki, el fog múlni.
2016. okt. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is gyakran biciklizek vele, egyszer véletlen becsúszott elém ( lassan mentem, de pont esett) aztán láttam h kicsit megijed, ( en nagyon megijedtem , de nem látszodhatott) egyszeruen odahivtam magamhoz megnyomkodtam ahol rámentem, egyatalan nem vitte arrebb a fejet vagy ilyesmi es setaltunk tovabb, amugy meg vidd ki es kesz, nem kivansagmusor, te vagy a fonok
2016. okt. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!