Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki kutyusa volt már náthás?

Valaki kutyusa volt már náthás?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel óta a kutyusom nehézkesen veszi a levegőt, tüsszög, sokat alszik, láza nincs, reggel pedig nem is nagyon akart enni. Inni iszik. Légyszives ne gyertek azzal, hogy hivjak dokit, egyértelmű, hogy fogok. Látszik rajta, hogy annyira nincs jol, de azért az a kis mindennapi vidámság meg van benne.
2016. okt. 24. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem nincs láza /megmérted?../ és 40 fokos volt, mondjuk ő köhögött. amúgy alapon is magasabb a hőmérsékletük a miénknél de szegény..ő is jött-ment, ivott, nem látszódott rajta. Kapott egy szurit attól jött rendbe:)

Jobbulást!

2016. okt. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs láza, megmértem. Kis gyenge, most evett, ivott. A dokit hivtam volna, de még nem vette fel.
2016. okt. 24. 10:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs étvágya, meg nehezen lélegzik, akkor az valószínűleg több egy megfázásnál. De amúgy mit szeretnél tudni?
2016. okt. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ne hívj hozzá dokit, hanem vidd be egy rendelőbe!
2016. okt. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, minél hamarabb vidd orvoshoz de csavard be egy pokrócba ha kicsi..elég hideg van most..
2016. okt. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hivtam a másik dokinkat, mert aki le szokott jönni "nem ér rá". Sajnos most romlott el a kocsink. A legközelebbi rendelő 40 km re van. Mással nem tudom bevinni, mert a kocsit sem nagyon birja. Azt mondta adjak neki C vitamint, ha nem lesz jobban 1-2 napon belül vigyem be. Addig remélhetőleg kész lesz az auto is.
2016. okt. 24. 13:28
 7/9 A kérdező kommentje:
Megoldottuk, bementünk a rendelőbe. A szive miatt nem tudja normálisan venni a levegőt. Az állapota, pedig a kapott gyogyszer miatt gyengült meg. Idős a kis drágám, de a nagyon kedves dokink probál mindent megtenni.
2016. okt. 24. 20:31
 8/9 anonim ***** válasza:

1#-es voltam, igen, én is megnéztem közben a neten..mitől lehet..gondoltam:( A mi kutyunk is szívbeteg lett /17 éves volt/ de a gyógyszerek amit kapott segítettek..még sokáig eléldegélt. Aztán csendben elaludt mellette feküdtem. A mostani kutyunk is kezd öregedni a kicsi plüss..:)

Jó egészséget nektek!!

Üdv.

2016. okt. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon Szépen Köszönjük :) Azt mondta a doki, hogy próbál mindent megtenni. Közben epilepsziás is szegénykém, emiatt az idő miatt pedig sűrűk a rohamok. Ő 16 éves lesz most novemberben. Elég gyenge ma is. Eset pedig borzaszto éjszakánk volt. Roham, zihálás, gyors levegő vétel, alig aludtunk valamit. :( Remélem minden rendbe jön. :) :)
2016. okt. 25. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!