Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyakozmetika Debrecenben?

Kutyakozmetika Debrecenben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van itt olyan, akinek van tapasztalata olyan kutyakozmetikával, ahol nagytestű kutyával is foglalkoznak? (németjuhászról lenne szó). Semmi extra csak fürdetés és fésülés érdekel. Árakat tudtok mondani hozzá? Igen tudom google a barátom, de ott elég kevés kozmetika ír ki részletes árlistát.



2016. okt. 24. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Német juhászhoz a legjobb:

[link]

Árlista benne van, szerintem nagyon jó.

2016. okt. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:) és viszonylag közel is van hozzánk. Azt esetleg nem tudod, hogy a németjuhászt hosszú vagy rövid szőrű kategóriába sorolják? Az enyém normál szőrű csak kicsit zászlósabb a megszokottnál, (de a hosszúszőrűnél jóval rövidebb a szőre)
2016. okt. 24. 11:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is német juhászom van, trimmeléssel, fürdetéssel, szárítással együtt fizettem 3500 Ft-ot legutóbb.
2016. okt. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:) tavasszal mindenképp ellátogatunk, most csak érdeklődtem (még 6 hónapos úgyhogy nem volt még nála nagy vedlés)
2016. okt. 26. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!