Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi esély van erre?

Mennyi esély van erre?

Figyelt kérdés

A nagynéném 4 éves kutyusa elpusztult ivartalanítás közben. Valaki járt már hasonlóan?

Az én kiskutyámat is ki kéne ivartalanítani, de nagyon félek az ilyen következményektől.


2016. okt. 25. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi volt a gond?

Elhiszem, hogy aggódsz. Keress egy olyan orvost, akiben megbízol! Érdeklődj az ismerősöktől, hogy kit ajánlanak!

Minden műtétnek van kockázata, de az ilyen eset azért nagyon ritka.

2016. okt. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Én kutyámat amikor ivartalanították nem volt semmi baj, és több kutyást ismerek akiknek szintén nem volt baj. Szerintem nagyobb annak az esélye, hogy nem lesz semmi baj, de az elsőhöz hasonlóan megértem, hogy aggódsz. Szorítok :)
2016. okt. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kicsi rá az esély, de megtörténhet, mint minden műtétnél. Embereknél is ugyanúgy vannak kockázatai az altatásnak, bele lehet halni sajnos. De ez elég ritka.
2016. okt. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mint kiderült allergiás volt a kutyus az altatóra:( Köszi a válaszokat!
2016. okt. 26. 18:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez valóban nagyon ritka. Beszéld meg az aggodalmaidat az orvossal. A tieddel reméljük nem lesz baj. Mikor lesz a műtét?
2016. okt. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!