Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német dogot lehetne-e a nagy...

Német dogot lehetne-e a nagy szeretet igénye miatt úgy tartani, hogy reggeltől kb délután 3-4-ig suliban vagyok? Illetve, hogy a hímet érdemes-e herélni? Esetleg van még más érdekesség, vagy fontos tudnivaló?

Figyelt kérdés

2016. nov. 13. 15:53
 1/9 A kérdező kommentje:
Mennyire lenne neki megfelelő egy kb 100nm-es lakás, olvastam, hogy ha lemozogja az alapból kis mozgásigényét, akkor bent már csak dögleni fog, de azért mégis
2016. nov. 13. 16:14
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt német dogom panelban. Ha minden nap elviszed sétálni 1-2 órát és engeded szabadon futkározni, játszani más kutyákkal, illetve megneveled, akkor egy óriási szeretet golyót kapsz cserébe és nagyon hálás lesz, hogy bent lakhat a gazdival. Abban az esetben, ha feltud állni és megtud fordulni a saját tengelye körül:D

Arra figyelj, hogy a növekedési időszakban adj neki vmilyen ízületvédő és csonterősítő készítményt.

2016. nov. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most nagyon megnyugtattal, az mennyire lehet baj, hogy reggeltől 3-4-ig kint van, mert egyedül azért nem akarnám bent hagyni a lakásban, illetve maga az, hogy ez alatt egyedül van nem rossz-e neki?
2016. nov. 13. 16:51
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha szüleid sincsenek itthon,se másik állat sincs,akkor semelyik állatnak nem tesz jót!

Minden kutyára igaz,hogy kik kell elégíteni a mozgásigényét,akkor lesz boldog és nyugodt.Ez alól a dán dog sem kivétel,tehát ha van időd/lehetőséged az 1-2 órás sétákra,futtatásra,akkor nem olyan nagy gond

2016. nov. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Elmegyek vele 1-2 órát azzal nincsen baj, csak mennyire venné rosszul, ha nincs otthon senki előtte? Illetve még a kiherélés mennyire javasolt hímeknél az érdekelne, mert erről is hallottam hideget-meleget.
2016. nov. 13. 17:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Az mindenképpen javasolt
2016. nov. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

(2vagyok) Ajánlott az ivartalanítás mindkét nemnél.

Nem lesz semmi baja, ha egyedül lesz annyi időt, ha megvan a napi mozgása, akkor ezt valószínűleg átalussza:)

Illetve legyenek játékai egy-két rágóka, labda, plüss stb és akkor nem fog unatkozni:)

2016. nov. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
(Megint2) De ha hazaérsz szeretgesd még jól és ha jól viselkedett adhatsz neki egy finom falatot:) Így hamar megtanulja, hogy ha okos akkor amint hazaérsz kapja a jót:)
2016. nov. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2016. nov. 19. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!