Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy vörös rajzos németjuhá...

Van egy vörös rajzos németjuhász kenel Cegléden. A rövidszőrű kutyák lehet puha?

Figyelt kérdés

Pontosan olyan pihe puha szőrű a kiskutya,mintha vattát fogdosnák. Biztos vörös rajzos németjuhászt árulhat ő?

Elmentünk megnézni de nem mertük elhozni pedig nagyon cuki.


Nekünk van egy 2 éves rajzos németjuhászunk de neki érdes szőre van.


2016. nov. 13. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Nem lehet hogy a kölyökbunda az? A kölyökbunda mindig pihés, ezt később a normális fajtára jellemző szőrzet váltja le, habár német juciknál nem tudom hogy van.
2016. nov. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

A kölyökbunda még puha, pihés.

Ha tenyésztő, és törzskönyves a kölyök, akkor csak ennyiről van szó.

Ha nem törzskönyves, akkor emellett lehet benne bármilyen más fajta is.

2016. nov. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kölyökbunda és kölyökbunda között is van különbség. Mielőtt nekem meglett a németjuhészom simogattam egy olyan nj-t akinek (szintén) mint a vatta olyan puha szőre volt. Az eenyémnek a kölyökbundája se az a tipikus pihepuha volt, hanem már az is jó erős volt, tehát nem volt annyira puha. (mind a 2 vörös rajzos). Azóta a felnőtt szőre gyönyörű:)
2016. nov. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!