Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámmal nemrég kezdünk...

A kutyámmal nemrég kezdünk nyersezni viszont mintha kicsit sokat enne. Szerintetek?

Figyelt kérdés
szóval a kutyám kb 30-35kg, 10 hónapos és naponta 4 darab farhátat megeszik (reggel 2- este 2) ami 800g. Nem sok ez egy picit? Nem kövér. Ja és a farhát kellé kell még valamilyen kiegészítő vagy valami?
2016. nov. 28. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:

A farhát önmagában nagyon csontos, kellene mellé még húsosabb cucc is. Pl. csirkemell, vagy comb.

Egyébként a kutya súlyának kb. 2-4%-át kell adni, attól függően, hogy hízik vagy fogy-e netán, kell beállítani az adagot. A 80 dkg tehát nem sok!

2016. nov. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 elwera ***** válasza:
77%
A 15 kilós kutyám és az 5 kilós kutyám együtt, volt amikor megevett egy kiló farhátat. Csak leraktam a földre, körülnéztem, és már nem volt ott semmi. Pillanat alatt eltüntették. Mondjuk én nem adagolom így ki, van hogy fél kiló májat kapnak együtt, van hogy száraz tápot, csirkeszívet, szárnyat, nyakat, mikor mit.
2016. nov. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem van hogy a 40 kilós eb 1,6kg farhatat es 1,4kg egyéb húst eszik amikor sokat megyünk.
2016. nov. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!