Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet ölebet alomra szoktatni?

Lehet ölebet alomra szoktatni?

Figyelt kérdés
Sajnos már nem fogom tudni csak napi kétszer levinni az új munkám miatt. A pelenka kisebb korában se vált be, mert sokat kellett utána takarítani. 3kg-os fiúról van szó. Tudtok adni tippet?

2016. dec. 1. 10:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem. A kutya nem macska, muszáj legalább háromszor levinni egy nap (de jobb, ha négyszer).
2016. dec. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy nem macska, de a munkámat nem adhatom fel.
2016. dec. 1. 11:03
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Ne haragudj, de ha nincs időd a kutyára (még ennyi se), miért nem keresel neki olyan helyet, ahol van rá ideje az embernek?
2016. dec. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Keress pasit/barátnőt aki tud vele foglalkozni.
2016. dec. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%

Akkor minek van kutyád?

Én is imádom őket, mindig is szerettem volna, de pont a munkám miatt, én sem tudnék elég időt foglalkozni vele.

2016. dec. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hasznos tanácsokat, tapasztalatokat szeretnék. Szerintem sokkal többen rosszabbul tartják az állatukat mint én..
2016. dec. 1. 12:08
 7/16 anonim ***** válasza:
33%

Mennyi idióta! Jó, hogy el nem ajándékozza a szeretett kutyáját, azért mert új munkahelyet talált..

Próbáld ki az almot, vagy ha van erkélyed, oda tedd és biztosítsd a kijárását, szoktasd ki oda. Ha nem válik be, legfeljebb többet kell takarítanod.

2016. dec. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem fog sikerülni, láthattad kicsi korában is. Inkább fogadj sétáltatót.
2016. dec. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
45%

Az lenne a felelőtlen állattartás, ha az új munkahely/új barát/barátnő miatt kidobná a kutyáját! Azért némi ész és felelősség tudat igazán szorulhatna belétek, ha már itt írogattok, kedves válaszolók! Ezek hiányának erős látszata felveti a kérdést, hogy ti miért tartotok állatot...


Kérdező, persze, lehet alomra szoktatni. De nem egyszerű történet. Ebbe azért kell majd munkát és időt fektetni.

2016. dec. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%
Mellesleg én is szoktattam már alomra kutyámat, mikor idős volt és vizelettartási problémák jöttek elő nála. 2-3 órát sem bírt ki, a kertbe pedig nyilván nem raktam ki, főleg télen. És nem is dobtam ki, ahogy itt egyesek ezt a megoldást támogatnák és választanák.
2016. dec. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!