Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érdemes felvágatni a staffom...

Érdemes felvágatni a staffom fülét? Ha igen hogyan vágassam fel hogy esteleg kiállításon díjazzák?! (Csak azert irtam ki a kerdest mert olvastam hogy piteknél dijazzák a felvágott fület és kiváncsi vagyok rá hogy staffnak érdemes-e)

Figyelt kérdés
2016. dec. 18. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne csonkítsd meg!
2016. dec. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

jártok vadászatra?

na látod...

2016. dec. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem érdemes kiállításon sem elvárás már (Magyarországon asszema csonkítás sem elfogadott már)
2016. dec. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A piteknek hol díjazzák kiállításon?

A staffidról pedig beszélj a tenyésztőjével. Minden tenyésztő büszke arra, ha tőle kikerülő kutyák jó helyezést érnek el kiállításon. Így ő majd pontosan tudja, vágni, vagy nem vágni.

2016. dec. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Ne SŐT rengeteg helyre nem vihetsz vágott fülű/farka kutyát
2016. dec. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Magyarországon nem is szabad.
2016. dec. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Konkrétan benne van a leírásukban (bocs, nem keresem elő), hogy ha 2 egyformán jó kutya van, akkor a vágatlan fülű elsőbbséget élvez a díjazásnál.


Egyébként meg nem díjazzák már sehol sem. Gondolom, nem faroknövelőnek kell neked, ugye?

2016. dec. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd lehet, de kell hozzá anya könyv hogy bizonyisd hogy a kutyád fajtatiszta, a csonkítás csak piteknél és staffoknál engedélyezett. Itt egy kép egy vágott fülű staffról: [link]
2020. ápr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!