Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hajóra kutyát? Inkább ne?

Hajóra kutyát? Inkább ne?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Hajón dolgozom (jó állásban) és nekem így csak a tél szünet - illetve ha kikötünk, akkor van időm.

Nagyon régóta szeretnék kutyát.. Menhelyről akarnék örökbe fogadni inkább, de nem szeretném, ha az eb rosszul érezné magát. Egész télen tudok vele lenni, illetve a hajón is, és ott is járkálhatna valamilyen szinten - de nem szeretném, ha rosszul érezné magát.

Arra gondoltam, esetleg egy idős, már nem mozgékony kutyát fogadok örökbe, aki nem igényel nagy sétákat, inkább már pihen. De félek, akkor is rossz lenne neki egy hajón.

Kutyaszakértők, ti mit gondoltok? Természetesen, hagyom magam lebeszélni, ha nem lenne jó az állatnak, mert senkinek az életét nem akarom tönkretenni. De érdekelne a véleményetek.

Illetve, ugye mondtam, hogy télen nem dolgozom; nincs olyan "szervezet", ami mondjuk csak így, pár hónapig "adná oda" a kutyát, hogy ápoljam? Ideiglenes "örökbe" fogadás..?



2016. dec. 28. 15:26
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Természetesen papagájt csak párban tartanék.

Habár a szívem egy kutyus felé áhítozik.

2016. dec. 28. 23:38
 12/12 anonim válasza:
Én nem tudom nézi e még valaki ezt a kérdést, én pont fordítva vagyok. Van egy kutyám és úgy alakult hogy nagyon régóta szeretnék hajón dolgozni és most a lehetőség is adott lenne de nem szeretnék a kutyámtól elszakadni, olyan mint a gyerekem és legjobb barátom is. Ideiglenesen se akarok sehol hagyni fél éveket mert őt vállaltam élete végéig. Képes vagyok érte lemondani a hajós állásról de ha esetleg azóta lett valakinek tapasztalata, megírja kérem? Köszönöm
2022. márc. 9. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!