Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugye nem csak én vagyok ezzel...

Ugye nem csak én vagyok ezzel így?

Figyelt kérdés
Amikor a szüleim meg a bátyám nincs itthon akkor mindig beengedem a lakásba a kutyusomat:D Amikor bent akar lenni az előszobában akkor mindig beengedjük (mindig kb 16-18fok van) de a lakásba nem jöhet be sajnos:(, csak ha a többiek nincsenek itthon:D

2017. jan. 1. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a kutya amúgy is bentre kerül hacsak nem a fajtája azt kívánja hogy kinti legyen pl. KÁJ


Teljes mértékben egyetértek veled. Megpóbálhatnál egy "akciózást" amitől benti lehetne a kutyus. De ne add fel az elején

2017. jan. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Sztem csak összezavarod vele a kutyát,nem fogja érteni egyszer miért lehet másszor mért nem, sztem nem túl következetes,de te tudod...

Beszéld rá a szüleidet hogy maskor is bemehessen

2017. jan. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mar kertem oket, de azt módják h csak az előszobában lehet:/ de az is mennyivel jobb mintha kinti kutya lenne (mert eredetileg apa ugy akarta, de amikor bejöttek az őszi hidegek a kutya boci szemekkel nézett ra es beengedte:) anya volt h mar a lakasba is behívta, apa viszont nem díjazta az ötletet. Szóval nem fázik, de jobb lenne még melegebben neki, meg persze h itt lehessen közel. De nem akarok elégedetlenkedni, azt szeretném ha ők látnák be, ugyanúgy ahogy az előszobába dolgot is. (Mert en azt éppen akkor nem mondtam, ők jöttek ra h ez így nem lesz jo, egy vizsla nem kintre való)
2017. jan. 1. 21:58
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek itthon a szüleim az én kutyáim is bent pocolnak:)
2017. jan. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
én is szoktam ilyet csinálni kérdező ;)
2017. jan. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj ez nem ellened iranyul, de apádék mi a túrónak vettek kutyát ha csak kiakarja lökni a hátsókertbe?????? Ráadásul tényleg rájött, hogy egy rövidszörű vizsla mégsem kintre való? Jéé nagyon okos!!! Amugy meg a vizsla (bár szerintem minden kutyára érvényes) egy örökmozgó, szociális lény akinek igenis szüksége van a társaságra és a mozgás térre, szociális ingerre nem pedig a hátsó kertbe való! Ez nem egy disznó, vagy egy liba! A lényeg ők nem családtagnak vették oda, hogy veletek legyen egész nap!
2017. jan. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6, nem a "hátsókertbe akarták kilökni", az egész udvar lett volna az övé, es nem vettük, hanem 'öröltük', es ettől függetlenül nagyon szeretik ők is, de ők nem azt tartják "normálisnak" hogy bent legyen a lakásban, szerintük egy kutyának kint van a helye stb.
2017. jan. 2. 20:52
 8/11 anonim ***** válasza:
6-os!! Azért ne hidd már, hogy minden udvari kutyának pocsék az élete!! annyira elvakult vagy. Nekünk egy beagle és egy németjuhász van kint laknak, mert a szüleim nem engedik őket be. (ha csak én vagyok itthon bejöhetnek). DE ettől nincsenek elhanyagolva!!! duplafalú mind a 4 oldalán hőszigetelt kutyaházuk van (ismerős asztalossal csináltattuk). Sétálnak rendszeresen, foglalkozok velük. Ha felmegyünk a nyaralónkba a hegyekbe, jönnek velünk, ott túrázunk, fürdünk stb. Most is a nyárra olyan túrát szervezünk ahova a németjuhász tud jönni velünk (a beagle már 13 éves úgyhogy neki már sok lenne). Prémium tápot esznek, állatorvosi ellátást normálisan megkapják. Ha beüt egy nagyobb betegség zsebbenyúlunk és kifizetjük. (több műtete volt már a jelenlegi és az előző kutyánknak is..) Szívféreg, kullancs ellen a nem túl olcsó nexgardot kapják. A németjuhásszal 2 kutyasuliba is járunk, szóval nem hinném, hogy elv lennének hanyagol vagy csak kibszva a kertbe. Nem kell egyből állatkínzásként felfogni, ha egy kutya nem a kanapén tölti az egész napját!!!
2017. jan. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ami nem bírja a telet az a kopasz macska :D,a többi úgy ahogy el van,én azt mondom kérdező,inkább ne engedd be a lakásba,hagyd az előszobába,legyél el vele ott,ne zavard össze szegényt,mert ha erre rájönnek a szülők lehet az előszobából is kicsukják,az a 18 fok arany élet neki ilyen időkben,ha meg bunbásabb fajta akkor még talán szereti is a hideget .D
2017. jan. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#8 teljesen egyetértek vele! Az előző kutyánk kinti volt (Rottweiler keverék-ugyan pontosan nem tudjuk milyen keverék volt , de volt aljszőrzete, ezért nem fazott), amikor szilveszter volt, próbáltuk behívni a házba, de sose akart bejönni, amikor meg nagy nehezen ra vettük, akkor ki akart egyértelműen menni. Telente fűtése volt, infra lámpával, es az ég világon semmi baja nem volt. Oltásait mindig megkapta, télen napi 3x-4x kapott melegvizet. Igaz chippje nem. Volt, mert akkor vezették be amikor ő már szegény a véget járta (de akkor még az a bevezető szakasz volt, tehát még nem büntettek azert ha nincs)
2017. jan. 3. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!