Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találtam egy kutyát, hazáig...

Találtam egy kutyát, hazáig követett, most itt fekszik az ajtó előtt?

Figyelt kérdés

El van törve a bokám és tüdőgyulladásom van, tehát nem volt nehéz dolga.

Nincs kerítés a ház előtt, csak hátul, itt fekszik reggel óta az ajtó előtt, sajnálom nagyon, adtam neki vizet meg egy kis husit, de nem akarom nagyon etetni, mert ide szokik.El fog menni?

Kölyök dán dog. Nem olyan kicsi már, de még nem is felnőtt.



2017. jan. 2. 14:54
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
91%
Nincs rajta nyakörv amin rajta van esetleg gazdái elérhetősége? De ha nem messziről kóborolt el valószínűleg haza fog menni
2017. jan. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
100%
És milyen állapotban van?
2017. jan. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Nincs rajta.
2017. jan. 2. 14:58
 4/28 A kérdező kommentje:
Kicsit soványka.
2017. jan. 2. 15:03
 5/28 anonim válasza:
87%
Szerintem valami régi lepedőt a ház elé meg egy kevés ételt/vizet kitenni nem rossz ötlet és akkor tul is éli ebben az idoben nagyobb eséllyel . Es valakit kene keresni (ha nincs gazdija) aki befogadja vagy esetleg szórólapokat kirakni hogy találtál egy kutyát
2017. jan. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Hát most nem igazán van erőm szórólapozni és pár hétig még nem is lesz.
2017. jan. 2. 15:12
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Rakd ki a netre sok sok kutyás csoportba. Megfagy kint szegény :(
2017. jan. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
94%

Facebookon fent vagy????

Ott van egy csomó csoport, akár helyben is, elveszett állatokról. Vagy hívd fel a helyi állatorvost, hátha keresik.

Csak van egy állatvédő a közeledben, aki elmegy érte, és nem hagy megfagyni egy kölyök dán dogot. Éjjel -10 fokok vannak, nem biztos, hogy túléli...

2017. jan. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Facebookom nincs, de ha lesz erőm felkelni,lefényképezem és felrakom pár fórumra.
2017. jan. 2. 15:19
 10/28 anonim ***** válasza:
56%

[link]

Hívd fel a számot, biztos segítenek. Meg nézd át az elveszett kutyák képeit, hátha már keresi valaki.

2017. jan. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!