Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 6hónapos németjuhászom...

Kocsán zsolt kérdése:

Van egy 6hónapos németjuhászom de még na állnak a fülei a kutya fajtatiszta, a tenyésztője azt mondta hogy fell fog állni ne izguljak, de én azért nem vagyok nyugott. Igaz 4hónaposan máráltak neki 1 hétig. Fojamatosan kap kálciumot Mitt tegyek?

Figyelt kérdés

2017. jan. 7. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kalcium kell neki, hanem zöldkagyló, ami ízület(porc) erősítő és védő!
2017. jan. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
törzskönyve van?
2017. jan. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól írja az előző válaszoló, a calciumot felejtsd el, túladagolásával több kárt teszel, mint hasznot. Jó táphoz, megfelelő kajához nem kell!! Zöldkagylót adj neki. A fülei a fogváltás után fel fognak állni, nagy valószínűséggel.
2017. jan. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szüleim kutyája is ugyan ez volt. megörültünk, hogy felálltak a fülei, aztán pár nap múlva visszakonyult. azt hittük már úgy marad, aztán egyszer csak kihegyesedett. ne aggódj. a 6 hós még nagyon fiatal, ha 1 éves korban is kajla marad, na akkor reklamálj a tenyésztőnél
2017. jan. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fagváltásnál előfordul, hogy megint kajla lesz, és a te kutyád pont abban az időszakban van. Ha 8-10 hónapos korára nem áll fel, akkor már lehet nem is fog. A kutyák eltérőek az én németjucimnak már 8 hetes égnek állt a füle, de van olyan amelyiknek csak később áll fel.
2017. jan. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!