Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon beteg a kutyám! Mit...

Nagyon beteg a kutyám! Mit csináljak vele, hogyan segítsek neki?

Figyelt kérdés

Pár hete költöztünk ki falura, kertvárosból, mind a két helyen kint volt a kutya de mióta itt vagyunk nagyon letört, kedvtelen. Reggel hányt, remegett lehívta apa az állatorvost adott neki injekciót, féreghajtót. Egész nap nagyon jól volt aztán most adni akartam neki enni, de ki se jött az óljából, remeg, és nyüszít.Mi lehet vele?

Apa holnap újra lehívja az orvost, hogy segítsek neki? Valakinek hasonló baj? :(

1 éves labrador a kutyus :(



2017. jan. 12. 20:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem kihívni kell az orvost, hanem elvinni egy rendelőbe. Mire adott neki egyáltalán injekciót? A rendelőben tudják normálisan megvizsgálni, míg a kijárós orvos csak találgat.
2017. jan. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és legalább éjszakára engedjétek be meleg helyre, remeg, tehát fázik, amúgy is hideg van.
2017. jan. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Melegben van, de csak remeg :( Meg forró is a kutya, lázas lenne? :(

Ajjj nagyon félek :(

2017. jan. 12. 20:19
 4/14 anonim ***** válasza:
68%

"Mire adott neki egyáltalán injekciót?"

Figyelembe véve, hogy féreghajtót is adott neki.. így tél közepén... szerintem orvos most látta először szerencsétlen kutyát. Ők "lehívják" az orvost majd holnap, addig meg hát vagy túlél, vagy nem. Tipikus "a kutya az házőrzésre van" emberek. Majd vesznek másikat a szomszéd következő "véletlen" fialtatásánál.

2017. jan. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
A féreghajtót egyébként én sem értem, ezek nem férgesség miatti tüneteknek tűnnek. Féreghajtót meg alapból kéne kapnia 3 havonta. Az oltásai megvannak a kutyának?
2017. jan. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nyáron kapott utoljára oltást. Mikor kicsi volt akkor vagy 3-4x de nem tudom milyeneket :(
2017. jan. 12. 20:30
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
Legkésőbb holnap vigyétek el egy rendelőbe (bár ha ilyen rossz állapotban van, már most keresni kellene egy ügyeletet)
2017. jan. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
El kellene vinni egy rendelőbe, ahol komolyabban ki tudják vizsgálni, vérvétel például, ha szükséges.
2017. jan. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%
Parvó ellenit kapott?
2017. jan. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
2017. jan. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!