Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lebuktam! Apa kirakja a...

Lebuktam! Apa kirakja a kutyát? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Pár napja haza hoztam egy kutyát, megsajnáltam, hogy vacogott a hidegben, eddig dugdostam most lebuktam, nekünk van egy 3 hónapos kutyusunk anyáék nem engedik, hogy ez is maradjon. Anya felhívta a 2 menhelyet a közelünkben, de azt mondták tele vannak, nem tudják befogadni. Apa azt mondta vigyem oda vissza ahol találtam, majd haza megy ha van otthona, ha nincs meg majd befogadja valaki. :(

Megfagy ha vissza viszem, miattam fog meghalni?



2017. jan. 15. 15:34
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
90%

Jesszus,ezt hogy gondoltad? Ilyesmit nem lehet titokban tartani.

Mindenképpen vigyétek el chippet olvastatni.Ha nincs,akkor marad egy másik menhely,vagy hogy ti keressetek neki gazdit.De remélhetőleg van chipje.

2017. jan. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Ha kihívjuk az állatorvost,hogy megnézze van-e benne, azért fizetni kell?
2017. jan. 15. 15:40
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lett volna szabad eltitkolni.. Mennyi idos leeht, fajtaja, neme, es mekkora? Ez eleg magy szivtelenseg hogy vidd vissza oda ahol talaltad... Azt nagyon jol tetted hogy elhoztad, lehet hogy te lettel volna az utolso eselye! Csak szolni kell ilyenkor. Keressetek neki gazdat! Ha kistestu, es meg kolyok, nagyon hamar talaltok majd nki gazdit! Addig is nehogy kirakjatok az utcara!!!!!
2017. jan. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Ma nincs itthon apa, de holnap délután már jön haza és addigra mennie kell. Szerintem már több hónapos lehet, talán egy éves is és közepes vagy nagy testű lesz.
2017. jan. 15. 15:45
 5/38 anonim ***** válasza:
Rakd föl facebookra meg kutyás oldalra hátha kell valakinek. Esetleg próbálj körbe kérdezni ismerősök között.
2017. jan. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik állatorvosi rendelőben megnézik a chipet. Tőlem még soha senki nem kért érte pénzt. Facebookon nagy állatvédelmi csoportok vannak, ha felteszitek, biztos akad befogadó. Írj privátot és adok elérhetőséget, aki biztos segít kiposztolni a hirdetést. Én így találtam 2 nap alatt jelentkezőket egy nagyon beteg kutya befogadására, de sajnos menthetetlen volt:(
2017. jan. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
68%

NEHOGY KITEGYÉTEK!!! Van egy kutyusotok, de azért egy másikat kitenne az apád? Elég szívtelen már bocsi:) Én a helyedben lesz*rnám apudat, pár napot/hetet csak kibír... Internet, facebook, stb

segítségével elég hamar tudsz neki találni gazdit, vagy ideiglenes befogadót

2017. jan. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem szabadott volna titokban hazavinned, de azért apád sem normális hogy ki akar rakni a fagyban egy kiskutyát.
2017. jan. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
29%

Ha kihívjátok az állatorvost nem kell érte fizetni. Az állatoknak ugyanúgy van általános társadalom biztosításuk, mint az embereknek, csak azt nem Társadalom Biztosítónak, hanem Állat Biztosítónak hívják. Annyi még a különbség, hogy nem pénzt kell befizetni, hanem csontot, cicáknak gombolyagot, lovak a szalmájukból adnak, stb. Az Állat Biztosító épületében baglyok dolgoznak, egész nap számolnak, fejtenek, a főnök pedig az oroszlán.


Tehát ők fizetnek az állatorvosnak, aki elásott csont, és hasonló dolgok formájában kapja meg a fizetségét.

2017. jan. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Nincs facebookom. Ha lefényképezem felrakja valaki?
2017. jan. 15. 15:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!