Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A barátom Mopsz almába van...

A barátom Mopsz almába van egy kacska lábú kölyök amit felajánlott nekem (ingyen)?

Figyelt kérdés

A kölyök játékos és nem látom, hallom, hogy fájdalmai lennének vagy gátolná a mozgasban, igen életre való. Szerintetek érdemes elfogadnom vagy ha elviszem az állatorvoshoz úgy is azt fogja tanácsolni hogy altassuk el ? Köszi a normális válaszokat!


[link]

[link]



2017. jan. 21. 17:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
hogy néz ki szegénykém :(( a sírás kerülget.... nem fogja az altatást tanácsolni de már most megmondom hogy 2 törzskönyves kutya árát fogod az orvosnál hagyni mire meggyógyul....Szerintem ne fogadd el.
2017. jan. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
A szemével sincs minden rendben, elég kis genyó, szerintem elég beteg és később még több baj is kialakulhat nála ami most még nem látszik, ezek nagyon beteges fajták, még egyszer mondom ne fogadd el ha jót akarsz magadnak. Ez a kölyök sajna pont nem életre való, a természet kiszelektálná (és szerintem ki is fogja)
2017. jan. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Edes istenem.:( szegeny baba.

En elfogadnam, mar csak azert is, hogy hatha megtudom menteni.


Nem te vagy aki kb. egy hete kiirt egy kerdest, hogy egy baratja kiskutyaira vigyaz?

2017. jan. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
de, pont ő volt az.
2017. jan. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%

[link]


így néz ki egy egészséges mopsz kölyök, most nézd meg az általad választott kutyát.

2017. jan. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
28%

Kacska lab miatt nem kell elaltatni, a lakotelepunkon 2 kiskutya is van aki nem hasznalja a ket hatso labait (egyaltalan), kis kocsi van rajuk rogzitve, illetve egy 3 labu csivi. Jatekosak, vidamak.


A kis mopsz a kepen tunemenyes, en boldog lennek vele es gondoskodnek arrol hogy o is az legyen. Persze nezesd meg orvossal szukseg van-e beavatkozasra hogy kesobb nem okoz-e gondot neki a betegsege, de onmagaban emiatt a kis defekt miatt nem mondanek le rola,sot meg inkabb akarnek neki teljes kutyaeletet biztositani!

2017. jan. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kell vinni, ahol teljesen ki tudják vizsgálni a kicsit. A vizsgálat eredményei után dönthetsz.
2017. jan. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
38%

Kedves kerdezo es 5-os! Az en mopszom ugy nezett ki kolyoknek, mint a kerdezo kepein a kolyok csak a laba rendben van. Jelentem csodas,eros, tomott kis mopsz felnott lett belole, feltaplaltuk, rengeteget jatszottunk vele es teljesen egeszseges.

Vezna volt es gulu szemu mikor ot hetesen kivalasztottam a tenyesztonel, pont amiatt, hogy eselyt adjak egy hatranyosabban indult joszagnak. Kidejezetten szep lett es nagyon boldog :)

2017. jan. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
56%
Nézesd meg dokival és utána döntsd el. Szerintem egyáltalán nem olyan borzasztó, mint ahogy itt páran írták. A görbe lábon és a medvetalpon valamennyire lehet segíteni.
2017. jan. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%

A barátod igazán kedves :(

Nem elég, hogy a nyakadba akasztotta a kiskutyák gondját, most felajánl egyet ingyen?

Ez nagyon megható.

Az előző válaszoló belinkelt egy képet egy rendben lévő mopsz kölyökről. Jól nézd meg, majd hasonlítsd össze a részedre nagylelkűen felajánlott kiskutyával.

A mopszoknak van egy csomó fajtájukra jellemző betegségük. Még a tenyésztőtől származó, egyébként szűrt szülőktől származó kutyáknál is előfordul, hogy gyakran betegeskednek. Ez valószínűleg hatványozottan igaz egy eleve hátrányból induló kiskutyára.

Nagyon sajnálom a kutyust, de én biztosan nem fogadnám el. Élete során otthagyhatnád az állatorvosnál pár törzskönyves kölyök árát.

2017. jan. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!